Magazin

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de Tansiyon Yükseliyor: Yemekleri Yetiştiremeyen Yarışmacının Rahatlığı Şoke Etti!

Geçtiğimiz sezonlarda Fox TV ekranlarında “Zuhal Topal’la Sofrada” programıyla karşımıza çıkan Zuhal Topal, gündüz kuşağının en başarılı sunucuları arasında yer alıyor. Fox TV’deki programı gelin ve kayınvalideler ekip olarak yarışıyordu. Gelinler yemekleri yapıyor, kayınvalideler ise puanlama yaparak kazanan yarışmacıyı belirliyordu. Zuhal Topal, bu program sayesinde en büyük rakibi Zuhal Topal’ı alt etmeyi başarmıştı ancak bu sezon için Fox TV ile ücret konusunda anlaşamayan Zuhal Topal, önceki yıllarda mahkemelik olduğu Acun Ilıcalı ile el sıkıştı ve Yemekteyiz programı start verdi!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Yemekteyiz (@yemekteyiz)’in paylaştığı bir gönderi

Yemekteyiz Başladı!

Hatta Acun Ilıcalı, TV8’de başlayan magazin programı 2. Sayfa’da Müge ve Gülşen’in konuğu olduğunda Zuhal Topal hakkında şu sözleri söylemişti; “Zuhal ile bir problemimiz olmadı aslında. Ben Zuhal’i severim. Birebir yaşadığımız bir problem değildi. Programın formatından dolayı FOX TV ile bir problem yaşadık ve sonrasında çözdük. Problemleri çok uzatan biri değilimdir. Başarılı buluyoruz ve transfer ettik. Çok uzatmanın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum bu konuyu.”

İkilinin barış imzalamasının ardından Yemekteyiz programı geçtiğimiz ekranlara gelmeye başladı. İlk haftadan yemeği yetiştiremeyen ve dışarıdan tatlı söyleyen yarışmacılara bile şahit olduk! Bu tarz programları sunmakta başarılı olduğunu bildiğimiz Zuhal Topal, yarışmadaki dengeyi korumaya çalışsa da birbirinden dişli rakipler ortalığı kızıştırdı.

Yemekler Yetişmedi, Yarışmacı Herkesi Şoke Etti!

Bu hafta yayınlanacak olan Yemekteyiz programının, ilk gün fragmanı ortaya çıktı! Haftanın ilk yarışmacısının, yemek yaparken fenalık geçirdiğini görüyoruz. Tansiyonunun düştüğünü ifade eden yarışmacı yemeklerini yetiştiremeyince ortalık karışıyor. Hatta masasını bile diğer yarışmacılar gelince hazırlamaya başlıyor. Gelen eleştirilere verdiği yanıtlarla herkesi şoke eden kadının rahatlığı ise hem Zuhal Topal’ı hem de diğer yarışmacıları oldukça şaşırtıyor. Bakalım yarın yayınlanacak bölümde neler yaşanacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu