Gündem

Ziraat Bankası, Halkbank ve Garanti Bankası Emeklilere Anında 100.000 TL Veriyorlar! Hem de Kefilsiz!

Emekli maaşlarının emeklilerin istedikleri bankadan almaları, çeşitli konularda emekliler için sunulan avantajların ortaya çıkmasına neden oluyor. Oluşan rekabet ortamı, emekliler için çeşitli fırsatların bankalar tarafından sunulmasını sağlıyor. Emekliler için hazırlanan ihtiyaç ve konut kredisi gibi çeşitli avantajlar, süratli ve düşük faiz oranı avantajlarıyla sunuluyor. Haberimizde emeklilere özel hazırlanmış çeşitli kredi kampanyalarını ayrıntılı şekilde inceledik.

Maaşını Ziraat Bankası’ndan Alan Emeklilere Özel Krediler

Maaşını Ziraat Bankasından alan ya da taahhüt eden emekliler için banka, İhtiyaç ve konut kredisi kolaylıkları sağlıyor. Tüketici Kredisi adı altında sunulan 20.000 TL üst limitli ihtiyaç kredisi, emeklilere %1,63 gibi düşük bir faiz oranıyla sunuluyor.
Bu oranla 36 ay vadede aylık geri ödeme tutarı 20.000 TL kredi kullanıldığında 779,12 TL oluyor. Ayrıca banka emekli müşterilerine 100.000 TL üst limitli konut kredisi kolaylığı da sunuyor. Maaşlarını Ziraat Bankası aracılığıyla alan emekliler, 120 ay vadeli konut kredisini %1,37 gibi yine çok düşük bir faiz oranıyla kullanabiliyorlar. Krediler için emeklilerden kefil istenmiyor.

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi

Emekliler için özel fırsatlar hazırlayan diğer bir banka Halkbank. Mutlu Emekli İhtiyaç kredisi adıyla hazırlanan kampanya da, emeklilere çeşitli fırsatlar bir arada sunuluyor. Emeklilerin Maaşlarını Halkbank’tan almaları koşuluyla, 100.000 TL üst sınırlı ihtiyaç kredisini %1,60’dan başlayan faiz oranıyla kullanabiliyorlar. Kredi 36 aya kadar vade seçenekleriyle sunuluyor. Aynı zamanda kredi geri ödemelerinde emeklilerin zorlanmaması için, esnek geri ödeme seçenekleri bulunuyor. Ödeme seçenekleri arasında 3 ayda bir eşit taksitli, eşit taksitli aylık, artan ödemeli, azalan ödemeli ve serbest ödemeli olmak üzere çeşitli seçenekler bulunuyor.

Buna göre 100.000 TL kredi kullanan bir emekli 36 ay vadede, %1,60 faiz oranıyla ayda 3.873.06 TL aylık eşit taksitli geri ödeme gerçekleştiriyor.

Garanti BBVA Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Emekli maaşlarını Garanti BBVA’ ya taşıyanlar düşük faizli ve şubeye gitmeden kolayca ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Buna göre 12 ay vade seçeneğiyle 10.000 TL kredi kullanan bir emekli, aylık eşit taksitlerle 947,22 TL geri ödeme gerçekleştiriyor.Banka kredi puanına göre her emekli için ayrı faiz oranı uygulaması gerçekleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu