TV Programları

Zeynep Bastık ve Konukları Başladı: İlk Bölüm Konuğu Murat Dalkılıç Oldu!

Zeynep Bastık tarafından hazırlanıp sunulan müzik ve sohbet programı bugün Exxen platformunda yayınlandı! Her hafta yeni bölümü yayınlanacak içerik, ilk bölümünde ünlü popçu Murat Dalkılıç’ı misafir etti. Keyifli sohbetler eşliğinde birbirinden güzel şarkılar dinlediğimiz yapım sosyal medyada beğeni dolu mesajlar aldı. İşte detaylar…

İki hafta önce yayın hayatına resmen başlayan Exxen, orijinal içerikleri arasında Zeynep Bastık’ın hazırladığı bir programı duyurmuştu. Ancak sanatçının hayranları, bugüne dek söz konusu programın ortaya çıkmaması konusunda platforma eleştiriler getirmiş, sabırsızlıklarını dile getirmişlerdi. Nihayet müzik ve sohbet dolu program ilk bölümüyle ekranlara geldi.

Zeynep Bastık ve Konukları 1. bölümü bugün yayınlanırken, ilk bölümde programa ünlü pop sanatçısı Murat Dalkılıç misafir oldu. Müzik, sohbet ve eğlence temalarını bir araya getiren içerikte, Bastık’ın konuklarına özel sürprizleri ve ev ortamında yapılan müzikal ziyafet dikkat çekiliyor.

Murat Dalkılıç ve Zeynep Bastık ikilisi bu keyifli sohbetlerinde hem eski anılarına dalıp sohbet ediyor, hem de yer yer düet yaparak eşsiz şarkılar seslendiriyorlar. Her anı ışıltılarla dolu bu program, izleyicilere şimdiye kadar gördüklerinden farklı bir talk show formatı vadediyor.

Zeynep Bastık’ın 2. Bölüm Konuğu Kim Olacak?

Henüz bugün ilk bölümü yayınlanan Zeynep Bastık ve Konukları programı ilk bölümünde Murat Dalkılıç’ı ağırladı. Ancak şu anda yeni bölüm konuğu ne yazık ki belli değil. Programla ilgili gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu