Sinema

Zack Snyder’s Justice League, 4 Saatlik Bir Film Olacak!

Ortaya çıkan pek çok raporun aksine Zack Snyder’s Justice Leauge, 4 saat uzunluğunda bir sinema filmi olacak. Dijital platformlarda yayınlanacak yapım, şimdi yönetmen tarafından mini dizi formatıyla ekranlara gelmeyeceğini ve tek parça halinde sunulacağını doğruladı. İşte ayrıntılar…

Şimdiye kadar ortaya çıkan pek çok raporda HBO Max platformunun Zack Snyder’s Justice League yapımını dört bölümden oluşan bir mini dizi halinde yayınlayacağını söylüyordu. Ancak filmin yönetmeni Snyder, bu iddiaların yalan olduğunu doğruladı. Yönetmenin açıklamalarına göre proje, 4 saat uzunluğunda tek bir film olarak ekranlara gelecek.

2017 yılında vizyona giren Justice Leauge filmi yoluna ünlü yönetmen Zack Snyder ile başlamış, ancak ortaya çıkan pek çok karmaşadan sonra yoluna Joss Whedon ile devam etmişti. Chris Terrio tarafından yazılan süper kahraman temalı film tüm bu karışık durumlar içerisinde tahmin edildiği gibi beklentileri karşılayamadı. Aradan geçen dört yılın ardından filmin Snyder’ın yönetmen kurgusuyla yeniden düzenlenip vizyona gireceği açıklandı.

Serinin hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenen Zack Snyder’s Justice League filmi için aynı zamanda yalnızca kurguyu yeni baştan ele almadı; Snyder bu film için ek görüntüler çekmek adına oyuncu kadrosunu yeniden bir araya getirdi. Çok sayıda görsel efekt çalışması için de tekrar çalışılmaya başlandı. Tüm bunlar HBO Max platformuna 30 milyon dolar gibi devasa bir paraya mal oldu.

Yakın zamanda filmin posteri ve çıkış tarihi gibi önemli detaylarının Warner Bros. tarafından duyurulacağını da ekleyen Zack Snyder, dört saatlik filmiyle heyecanlı büyük bir topluluk tarafından bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu