Sinema

Zack Snyder, Yeni Justice League Filminden Joker’in İlk Görünüşünü Paylaştı

Gelecek haftalarda HBO Max ekranlarına gelecek Zack Snyder’s Justice League filminden yeni kareler gelmeye devam ediyor. Filmin yönetmeni Snyder, bugün filmde Jared Leto tarafından canlandırılan Joker karakterinin yeni görünümüne ilişkin sürpriz bir fotoğraf yayınladı. İşte o görsel ve detayları…

Zack Snyder çok yakında ekranlara gelecek Justice League filminden Jared Leto’nun canlandırdığı Joker karakterinin yeni görünümünü Twitter üzerinden hayranlarına paylaştı. Mart ayında HBO Max ekranlarına gelecek dört saatlik film, 2017 yılında vizyona giren Adalet Ligi filminin yönetmen Snyder’ın kurgusuyla yeniden düzenlenmiş bir versiyonunu içerecek.

Bilindiği üzere 2017’de Justice League filmini kişisel nedenlerden ötürü tamamlayamayan Zack Snyder’ın yerine başka bir yönetmen atanmış, film ne yazık ki bekleneni karşılayamayarak eleştirmenler ve izleyicilerden negatif yorumlara maruz kalmıştı. Ancak ilk yönetmenin yeniden kurgusunu devralarak bir şans daha istediği proje, ek çekimler de yapıldıktan sonra Snyder Cut versiyonuyla dijital platformda yeniden hayranları karşısına çıkacak.

Çok sayıda sürprizle geleceği ima edilen Zack Snyder’s Justice League filmi şimdi yönetmenin Twitter’dan paylaştığı gönderiyle daha da merak topladı. Snyder, Jared Leto‘nun filmde olacağını gösteren bir görsel yayınlayarak Joker karakterinin nasıl görüneceğine ilişkin oldukça doyurucu ipuçları verdi. Söz konusu görseli, “Yarattığın karakter harika. Dünyalarımızın çarpışmasından onur duyuyorum,” cümlesiyle 2017’deki filmin ikinci yönetmeni David Ayer’i etiketleyerek paylaştı.

Heyecanla beklenen DC filmi Zack Snyder’s Justice League çıkış tarihi itibariyle 18 Mart’ta HBO Max ekranlarında yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu