Dizi Haberleri

Yüreklere su serpen, beklenen ‘okkalı tokat’ sonunda geldi!

Sadakatsiz dizisi kanal D ekranlarında yayınlanan ilk bölümünden şu ana kadar her bir bölümünde izleyici sayısını arttırmayı başarıyor. 24 şubat çarşamba saat: 20:00 de sizi Kanal D ekranlarına kilitleyecek Sadakatsiz 19. yeni bölümünde yaşanacaklara hazır olun! İşte detaylar..

Sadakatsiz dizisi 24 şubat çarşamba, 19. bölüm özeti

Sadakatsiz dizisine Survivor 2021 den elenen Cemal Hünel‘in, Asya‘nın eski arkadaşı olarak 19. bölümden diziye bomba bir giriş yaptığını ve dizide Sinan karakterini canlandırmaya başladığını söyleyelim. Diziye yeni transfer olan Sinan ( Cemal Hünal), Asya’nın eskiden tanıdığı bir arkadaşıdır. Asya için gelmiştir ve ikili hasret giderirler. Sinan, Asya’ya motorla İstanbul’a gitme teklifinde bulunur. Bu teklifi kabul eden Asya, Volkan’ın Ali’yi arayıp yerini öğreneceğinden habersizdir. Volkan çıkıp İstanbul’a gelir ve Onların beraber kaldıkları otele gider ve Asya’ya bu adamla nasıl oturursun, burada ne işin var diye çıkışır. Sinan bu duruma kayıtsız kalmaz ve kalkıp Volkan’a okkalı bir tokat geçirir..

Volkan bu sefer paçayı biraz zor kurtaracak gibi; oteline döndüğünde yatağında Derin’den gelen bir not bulur. ‘Artık Asya’ya dönebileceği ve her şeyin bittiği‘ yazıyordur.

Sadakatsiz dizisinde bakalım, Derin Volkan’dan gerçekten ayrılacak mı? Yoksa çocuğu için savaşmayı mı seçecek? Sinan ile Asya eski aşık mı yoksa sadece arkadaşlar mı? Bundan sonra Sinan’ın Asya’yı Volkan’dan korumaya çalışacağını tahmin ediyoruz. O yüzden Volkan’ın işi çok zor..

Sizce ,Sadakatsiz dizisinin seyri nasıl devam edecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu