Magazin

Yok Artık Bu Ne Benzerlik! Seda Sayan Instagram Hesabından Öyle Birini Paylaştı ki Görenler Ayırt Edemedi!

Seda Sayan, gündüz kuşağı programlarının olmazsa olmazı isimlerden biri. Bu zamana kadar birçok program sunan ve milyonları ekranlara bağlayan ünlü sanatçı, şu sıralar oldukça yoğun bir dönemden geçiyor. Bu yoğunluğun arasında sevdiklerine vakit ayırmayı da ihmal etmeyen güzel sanatçı, geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından öyle bir paylaşım yaptı ki gören herkesi şaşırttı. Seda Sayan’ın paylaştığı o kişiyi gördüğünüzde siz de şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz!

Ekranlara Ara Vermeden Devam Ediyor!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi

Seda Sayan, geçtiğimiz dönem şu sıralar Demet Akalın’ın sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta programını sunuyordu. Daha sonraları Star TV ile anlaşan ünlü sanatçı, Gelinim Mutfakta programını bırakarak yepyeni bir proje ile anılmaya başlanmıştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi


Tüm yaz yeni sezon için enerji toplayan Seda Sayan, dostlarıyla ve sevdikleriyle yaz aylarının tadını çıkarmıştı. Yeni sezona bomba gibi başlayan Seda Sayan şu sıralar Sabahın Sultanı adlı bir sabah programı sunuyor. Birbirinden ünlü isimleri programına konuk alan ünlü sanatçı, izleyicilerine keyifli saatler yaşatıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi


Reytinglerde istediği başarıyı elde eden Seda Sayan daha uzun süre ekranlarda olacak ve hayranlarını bırakmayacak gibi duruyor. Şimdilerde böylesine yoğun olmasına rağmen ailesine vakit ayırmayı ihmal etmeyen Seda Sayan, geçtiğimiz saatlerde annesinin fotoğrafını, kendi Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. Görenler ünlü sanatçının annesinin güzelliği ve birbirlerine olan benzerlikleri nedeniyle şok oldu.

Bu Ne Benzerlik!

Seda Sayan

Seda Sayan’ın annesinin yıllara meydan okuyan halleri ve güzelliği gözlerden kaçmazken, Seda Sayan’ın annesine sanki ikizlermiş gibi benzemesi herkesi şaşırttı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu