Magazin

Yine Yaptı Yapacağını! Çılgın Halleriyle Bilinen Yıldız Tilbe’den Olay Yaratan Sözler: “Allah Cezanızı Verirken…”

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, güzel sesi ve şarkı üretme yeteneği kadar çılgınlıklarıyla da her daim gündemin baş köşesinde yerini alıyor. Son olanlarla ilgili yaptığı yorum da “Tam isabet” dedirten cinstendi!

Paylaşımları Olay Yaratıyor

Yıldız Tilbe, 1990’lı yıllarda yaşanan Türkçe pop müzik patlamasının önemli isimlerinden biriydi. Sonrasında, hayranı olduğu ve yıllarca birlikte çalıştığı Sezen Aksu’yla yaşadığı kavga ve özel hayatındaki çalkantılar nedeniyle kaybolmaya başladı. Ama onda bu ses ve şarkı yaratma yeteneği varken kolay kolay bitecek gibi görünmüyordu! Adı pek çok kez skandallara karışan ve kariyerine sürekli sıfırdan başlayan Yıldız Tilbe, her defasında daha güçlü döndü. Son yıllarda da bu azminin ve yeteneğinin ödülünü fazlasıyla almaya başladı. Onu eskiden küçümseyenler bile artık Yıldız Tilbe’nin çılgın hallerinin ve özlü sözlerinin hayranı!

Yine Yaptı Yapacağını

 

Sosyal medya çağıyla birlikte yine yükselişe geçen Yıldız Tilbe, artık muhteşem şarkı sözlerinden çok Twitter paylaşımlarıyla anılmaya başladı. Çılgın ve dobra tavrını sosyal medyada da sürdüren ünlü isim, paylaşımlarıyla bazen tartışma yaratıyor. Ama kendisine daha da büyük bir hayran kitlesi oluşturduğu ve bir ikona dönüştüğü kesin! Toplumsal olaylarda da kendini frenlemeden ağzına geleni söyleyen Yıldız Tilbe, son paylaşımlarıyla yine dikkati üzerine çekti.

“Aralarında Olmak İstemiyorum”

Son günlerde bir türlü kontrol altına alınamayan orman yangınları ve yetkililerin skandal açıklamaları, vahşice işlenen kadın cinayetleriyle birleşince, herkes çıldıracak gibi oldu. Üst üste gelen kötü haberler nedeniyle nefes alamaz duruma gelen isimlerden biri de Yıldız Tilbe’ydi.

Her zamanki gibi Twitter’a sarılan ünlü şarkıcı, yaşanan korkunç olaylarla ilgili yine çok çarpıcı bir yorum yaptı: “Allah insanoğlunun dünyada cezasını verirken aralarında olmak istemiyorum. İnşallah!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu