Magazin

Yine Söylemezsem Olmaz Masası Yine Kaos! Deniz Akkaya’dan Gülşah Saraçoğlu’na Göz Dağı: “Erkek Çocuğun Var…”

Gün geçmiyor ki Söylemezsem Olmaz masasında yeni bir kaos yaşanmasın. Bildiğiniz gibi Söylemezsem Olmaz masasına Deniz Akkaya’nın gelişiyle birlikte ortalık daha da kaotik bi hal almaya başladı. Geçtiğimiz sezon Arto ve Seren Serengil iki yakın arkadaş olarak gıybetin dibine vuruyor ve oldukça eğleniyorlardı ancak bu sezon Arto’nun yerine Deniz Akkaya gelince iddiaların ve sansasyonların ardı arkası kesilmedi. İlk olarak Selin Ciğerci için ağır iddiaalrda bulunan Deniz Akkaya, bu uğurda hapise girmeyi bile göze aldı. Geçtiğimiz gün ise Selin Ciğerci ve Gülşah Saraçoğlu hakkında hırsız iddialarını duyduk.

Gökhan Göz’den Ağır Sözler!

Önceki gün ise Gülşah Saraçoğlu’nun bir dönemki olaylı sevgilisi Gökhan Göz hakkında ileri geri geri konuşan Bircan Bali ve Deniz Akkaya’yı bir sürpriz bekliyordu. Gökhan Göz, Instagram hesabından isim vermeden hem Bircan Bali hem de Deniz Akkaya hakkında ağır lafla söyledi; “Bugün sunucu ve yan koltuğunda oturan iki mahlukat şahsuma ve geçmiş ilişkimle alakalı değerlerime dil uzatacak kadar fütursuz kimlik mücadelesi olan zavallılara! Sunucu hanımefendi senin Ankara’da x otel suitindeki videonu evlenmeden önce izledim ama paylaşmak bize yakıştığı gibi eski eşinin ailesine ve kendisi 24 ayda ne mal olduğunu anlayıp paket ettiğini herkes biliyor. Anlamaları zor değil sizin televizyon karşısında prim yapmaya çalıştığınız kişi ve kişiler ne yazık ki bizlere bağlılar unutma! 10 veya 15 binlik koltuk sahipleri, eğer diğer koltuktaki kişi aynı zamanda senin de Miami sandığın Marmaris ve Göcek koylarında videolarını şu an ketif yaparken izliyorum.”

Deniz Akkaya’dan Tehdit!

Bircan Bali ve Deniz Akkaya hakkında ağır konuşan Gökhan Göz’e ise Deniz Akkaya’dan yanıt gecikmedi. Gökhan Göz üzerinden Gülşah Saraçoğlu’na da laf söylemeyi ihmal etmeyen Deniz Akkaya, bu sefer de Gülşah Saraçoğlu’nu tehdit etti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu