Magazin

Yine Kavga Etti! Pınar Altuğ Takipçisinin Yazdıklarını Görünce Çileden Çıktı

Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, sosyal medyayı en aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Takipçileriyle girdiği tartışmalarla da meşhur olan ünlü isim, bugün yine kendini tutamadı!

Pınar Altuğ, mankenliğin ve podyumun en havalı olduğu dönemlerde Miss Turkey birincisi olarak defilelerde fırtınalar estiren bir isimdi. Ama yavaş yavaş kendini podyumlardan çekmeyi tercih etti. Onun yerine, televizyona yöneldi ve yemek programı sunmaya başladı. Yavaş yavaş oyunculuk teklifleri de almaya başlayan Pınar Altuğ, fenomen dizi “Çocuklar Duymasın”da başrol oynamasıyla birlikte bir dönüm noktası yaşadı. Bir dönemin en çok izlenen dizisi olan ve defalarca yeniden çekilen “Çocuklar Duymasın”, Pınar Altuğ’u herkesin tanıdığı bir yıldıza dönüştürdü.

Sosyal Medyada da Star

 

 

Özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Pınar Altuğ, bir dönem eşine ihanet ettiği iddiaları nedeniyle zor günler geçirdi. O kadar çok yargılandı ki, “Çocuklar Duymasın”dan ayrılmak zorunda hissetti. Sonrasında da, aralarında 8 yaş fark olan Yağmur Atacan’la olan evliliği olay yarattı. Çiftin kızları Su kocaman oldu ve ailece ne kadar mutlu oldukları her hallerinden belli ama eleştiriler hala bitmedi. Pınar Altuğ’u evliliği ve yaşı yüzünden kıyasıya eleştiren insanlar, ünlü ismin de sinirini bozdu. Zaman zaman sert sözlerle takipçilerine cevap vermesi, kimilerinin takdirini topladı kimilerinin sinirini bozdu. Ama son tartışmanın herkesin sinirini bozduğu kesin!

Çileden Çıktı

 

Pınar Altuğ da günlerdir devam eden orman yangınlarına dair pek çok paylaşım yaptı. Son olarak, ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın yangın bölgesinden çektiği videoyu paylaşan Pınar Altuğ, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı!

İşiniz gücünüz yok herhalde” diyerek herkesi şok eden takipçisine, “Valla işimiz ülkemizi kurtarmak” diyen Pınar Altuğ, takipçilerinin büyük takdirini kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu