Magazin

Yıllar Geçse de Değişmiyor! Bir Zamanlar Çukurova’nın Yıldızı Hande Soral’dan Öyle Bir Güneşlenme Pozu Geldi ki…

Ünlü oyuncu Hande Soral, sosyal medyadaki eğlenceli paylaşımlarına devam ediyor. Bu kez kardeşi Bedirhan Soral’la yıllardır değişmeyen güneşlenme stilini paylaşarak çok güldürdü.

Hande Soral, çocukluk hayali olan oyunculukta en üst noktalara tırmanmayı başaracak kadar yetenekli ve sevilen bir isim. Henüz 21 yaşındayken “Komedi Dükkanı”nda gönüllü olarak sahneye çıkan ünlü oyuncu, program sonunda yapımcılardan teklifler alacak kadar başarılıydı! “Küçük Kadınlar” dizisinin başrollerinden biriyle başlayan kariyerinde uzun süre rating kurbanı olan projelerde rol aldı. Ama son dönemde şansın yüzüne güldüğü isimlerden biri de Hande Soral oldu.

Fenomen dizi “Diriliş Ertuğrul”da oynadığı İlbilge karakteriyle tekrar yıldızı parlayan ünlü oyuncu, bu sezon da “Bir Zamanlar Çukurova”ya hareket getirdi. Dördüncü sezona yürüyen dizinin başarısındaki en önemli etkenlerden biri de Hande Soral’ın canlandırdığı Ümit karakteriydi. Diziye yeni bir soluk getiren ünlü oyuncunun popülerliği sosyal medyada da aynı ölçüde arttı. Kardeşleri Bensu Soral ve Bedirhan Soral da kendisi kadar ünlü olan Hande Soral, sık sık onlarla paylaşım yaparak takipçilerini mutlu ediyor.

Güneşlenme Pozu Olay Yarattı

Hande Soral, “Bir Zamanlar Çukurova” sezon finali yapar yapmaz eşi İsmail Demirci ile birlikte tatile çıktı. Mutlu aşıklara eşlik eden isimlerden biri de tabii ki Hande Soral’ın kardeşi Bedirhan Soral’dı. Aralarından su sızmayan kardeşler, önceki yıllarda çıktıkları tatillerle bir “önce-sonra” karşılaştırması yaptı. Ama hiçbir şeyin değişmediği ortaya çıktı!

‘Bazı şeyler hiç değişmez’i iki fotoğrafta anlattık” diyen ünlü oyuncu, kardeşi Bedirhan Soral’la yıllardır süren güneşlenme keyfini paylaştı. İki kardeşin havalı tatil fotoğraflarına beğeni yağdı. Keyiflerine özenen takipçileri de bir o kadar fazlaydı. Bütün kış yoğun bir tempoda çalıştıktan sonra rahatça dinlenmeyi hak eden Hande Soral ve Bedirhan Soral’a biz de iyi eğlenceler diliyoruz!

Programdan Sonra Kendini Edebiyata Verdi! Esra Erol Eşi Ali Özbir İçin Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki…

Demet Akalın Survivor Şampiyonu İsmail Balaban ve Favorisi Aleyna Kalaycıoğlu İle Birlikte Kendinden Geçti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu