Magazin

Yıldızını Kaybettiği İddia Edilen Aleyna Tilki’den Eleştirilere Tokat Gibi Yanıt Geldi: “Yılların Pranga…”

2016 yılında “Cevapsız Çınlama” şarkısıyla adını tüm Türkiye’ye duyuran Aleyna Tilki, 2017’de de “Sen Olsan Bari” şarkısını piyasaya sürmüştü. Paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren Tilki, son olarak Dua Lipa, Sarah Hudson ve Coffee’nin sözlerini yazdığı; Diplo, King Henry ve Jr. Blender’ın ise bestelediği “Retrograde” adlı İngilizce şarkısını dinleyicilerle buluşturmuştu.

KARİYERİNDE DÜŞÜŞE Mİ GEÇTİ?

Genç şarkıcının son çıkardığı şarkıların tutmadığı ve Tilki’nin kariyerinde düşüşe geçtiği söylentileri ortaya atıldı. Aleyna Tilki, hakkında çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Tilki, yayınladığı gönderide, “İki yıldır zor bir dönem geçiriyordum. O yüzden de pek bir şey üretmedim, ürettiysem de zorlanarak ürettim… Kimseyle pek bir şey paylaşmak içimden gelmeyerek paylaştım her şeyi. Çünkü yılların prangaları sonunda ayağıma, kalbime kafama dolanıp ‘Yalan’ klibimdeki örümcek ağlarına beni gerçekten gömmüştü ve ben gömüldüğüm yerde bir süre dinlenmek istedim sadece. Hepsi bu…” ifadelerine yer verdi. Ünlü şarkıcı, sözlerini, “Aleyna geri dönecek, söz. Çok yakında!” sözleriyle noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu