Dizi Haberleri

Yetişkin Animasyonu Dizisi Özcan Show, Exxen’e Geçiş Yaptı!

Türkiye’nin tek yetişkinlere hitap eden çizgi dizisi Özcan Show yeni yıldan itibaren Exxen’de yayınlanmaya başlayacak! Murat Özsoy tarafından yazılıp çizilen ve de aynı zamanda seslendirilen animasyon serisi şimdi artık daha geniş kitlelere hitap etmeye başlayacak. İşte ayrıntılar…

Türkiye’de şu anda yetişkin insanlara yönelik bir anlayışta hazırlanan tek animasyon dizisi olan Özcan Show artık Exxen platformunda hayatına devam edecek. Şimdiye dek YouTube’ta yayınlanan ve burada 970 bin aboneye sahip olan proje, bir dönem BluTV ekranlarında da gösterilmişti. Çok sayıda hayran kitlesine sahip dizi haftalık yayın periyoduyla Terzi Niyazi, Radi Abi gibi ilginç karakterler yaratmanın yanı sıra; Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir, Fatih Portakal, Ali Biçim ve Mesut Can Tomay gibi ünlü isimleri de bölümlerinde konu alarak komik paradiler oluşturmuştu.

Özcan Show Ne Zaman Başlayacak?

Artık yoluna Exxen uygulaması ile devam edecek Özcan Show 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren dijital platformlarda yayın hayatına hız kesmeden devam edecek. Exxen’in mobil uygulamasının yanı sıra web sitesinde de gösterilecek içerik, lansman gününden itibaren Radi ile Özcan’ın maceralarını seyircisiyle buluşturacak.

Geçtiğimiz günlerde Grafi2000 tarafından hazırlanan Kral Şakir ve yeni çocuk animasyon dizisi Süper 1 Takım adlı projelerini duyuran Exxen; çocuklara özel içerikler hazırlayacağı gibi Özcan Show gibi yetişkinlere hitap eden bir animasyonla içerik yelpazesini zenginleştirmesi ile takipçilerinden epey olumlu yorumlar aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu