Sinema

Yeşilçam Dizisi Final Yaptı! Çağatay Ulusoy Diziden Ayrıldı mı?

Blu TV'de yayınlanan Yeşilçam dizisinin final bölümü ekranlara geldi. Dizinin yeni sezonu merak ediliyor. Çağatay Ulusoy diziden ayrıldı mı?

Çağatay Ulusoy’un başrolde oynadığı Yeşilçam isimli dizinin finali çok sevildi. İzleyiciler, heyecanlı geçen dizinin yeni bölümü iple çekmeye başladı. Ancak ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’dan kötü haber mi var? Oyuncu diziden ayrılacak mı? Genç bir yapımcının 1960’lı yıllarda başına gelen her türlü macerayı konu alan dizide ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Yeşilçam Dizisi Yeni Sezonu Ne Zaman?

Yeşilçam dizisi henüz yeni final yaptı. Bu yüzden çekimlerin başlamasına en az birkaç ayın olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Eylül ve Ekim aylarında dizinin yeni sezonuna başlayacağı belirtiliyor. Reyting anlamında da beklentileri karşılayan dizi, bir yandan da senaryonun nasıl şekilleneceği üzerine izleyicilerini merak ettiriyor.

Çağatay Ulusoy Diziden Ayrıldı mı?

Çağatay Ulusoy’un Yeşilçam dizisinden ayrıldığı iddia edildi. Başrollerinde Ulusoy ile beraber oynayan Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın ve Altan Erkekli’nin diziye sundukları katkı paha biçilemez. Ayrıca ünlü oyuncunun diziden ayrılacağına yönelik haberlerin sosyal medya kaynaklı olduğu ve bunlara dikkat edilmemesi gerektiği vurgulanıyor. Resmi açıklama olmadan ayrılık ve final haberlerinin değerinin olmadığı belirtildi. Şu an için resmi açıklama yapılmadığına göre Çağatay Ulusoy’un diziden ayrılmadığını söyleyebiliriz. Bakalım ünlü oyuncu yeni sezonda nasıl bir performansla izleyici karşısına çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu