Sinema

Yerli Romantik Komedi Filmi Ağır Romantik, Netflix’te Yayınlandı!

Tuvana Türkay ve Onur Tuna ikilisinin başrollerini paylaştığı Ağır Romantik filmi sinema salonlarında izleme fırsatına erişemeyenler için nihayet Netflix platformunda gösterime sunuldu. Bu yıl 14 Şubat Sevgililer Günü’nde vizyona giren yapım gişede 1.423 Bin TL‘lik hatırı sayılır önemli bir hasılat elde etmişti. 97 dakikalık film şimdi ilk defa dijital ağlarda izleyici karşısına çıktı.

Deniz Denizciler tarafından senaryosu yazılıp yönetmenliği üstlenilen yerli romantik komedi filmi, esas itibariyle modern bir Aslı ile Kerem hikayesi anlatmaktadır. Güçlü ve iddialı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yapım aynı zamanda övgü toplayan başarılı çekimleri ile de oldukça sevilmiş, genel itibariyle pozitif görüşler toplamıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=Xf8wcuHquWY

Ağır Romantik Konusu

Konservatuvar öğrencisi olan Aslı‘nın Beyoğlu sokaklarında dolaştığı esnada çantasının çalınması ile başlayan hikaye, Kerem‘in hırsızı yakalayarak Aslı’ya yardımcı olması ve ikilinin aralarında filizlenen aşk ile ilerlemektedir. Fakat kendisini sevdiği kadına finans uzmanı olarak tanıtan Kerem, aslında İstanbul’un en büyük hırsızlık çetesi ailesinden gelmektedir. Öte taraftan Aslı’nın dayısıysa bu çeteyi yok etmeye ant içmiş bir polis memurudur.

Ağır Romantik Oyuncu Kadrosu

Yer yer gülüp kimi zaman da gözyaşlarınıza engel olamayacağınız Ağır Romantik, başrol koltuğunda Tuvana Türkay ile Onur Tuna‘yı buluşturmaktadır. Genç isimlere tecrübeli oyuncu kadrosunda Sermiyan Midyat, Altan Erkekli, Durul Bazan ve Semra Dinçer eşlik etmektedir.

Şu anda Netflix Top 10 listesinde 1. sırada yer alan Ağır Romantik, ailecek oturup bir sinema filmi izlemek isteyenler için platformdaki en uygun seçeneklerden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu