Magazin

Yeni Projelere Doymayan Demet Akalın Özüne Döndü Instagram’dan Mültecilere Demediğini Bırakmadı: “Vay Halimize!”

Güzel şarkıcı Demet Akalın, bugün yeniden ülkemizde yaşayan mültecilere isyan etti. Her konu hakkında söyleyecek bir şeyi olan Demet Akalın, sık sık bu özelliği ile gündeme geliyor. Son zamanlarda işlerinin yoğunluğu nedeniyle suya sabuna dokunmadan kendi halinde takılan Demet Akalın, bugün yaptığı paylaşımla özüne döndüğünü kanıtladı. Türkiye’de mülteci istemediğini üzerine basa basa açıklayan Demet Akalın, bugün İzmir’de 17 yaşında katledilen Batuhan Barlak’ın vefatı üzerine bu istediğini bir kez daha yeniledi.

Bildiğiniz gibi Demet Akalın olayların kadını! Her daim gündemde kalmayı başaran güzel şarkıcı, bunu isteyerek yapmıyor. İlgi çekmek doğasında var. Hatta birazcık “kırık” Türkçesiyle AB Türkiye Delegasyonu ile mesajlaşmışlığı bile var. Hatırlamayanlar için kısaca anlatalım, geçtiğimiz aylarda Antalya’da başlayıp tüm Ege ve Akdeniz’e yayılan orman yangınları sırasında Demet Akalın Hırvatistan’dan gelecek olan yangın uçağının ne zaman geleceğini öğrenmek için AB Türkiye Delegasyonu ile Twitter’dan iletişim kurmuştu.

Demet Akalın Kin Kustu!

Bu olayların ardından işine gücüne odaklanan Demet Akalın, bugün kötü bir haber alınca mültecilere kin kusmaya devam etti. İddiaya göre, yabancı uyruklu M.A. (20) ile Batuhan Barlak (17) arasında çıkan tartışma, daha sonra bıçaklı kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Batuhan Barlak kalbinden bıçaklandı ve ne yazık ki hayatını kaybetti. Bu olayın ardından ise sosyal medya ayağı kalktı! Mültecilerin bizlere zarar verdiğini söyleyen kişilerden biri ise Demet Akalın’dı.

“Daha neler gelecek başımıza! Mülteciler evine!” diyerek sitem eden güzel şarkıcı, bu olayın ardından kendisine; “Allah belasını versin yapanın. Şimdi kızım anlatıyor, Suriyeli sınıf arkadaşını, 10 kardeşler diye… Savaşta ve savaştan kaçarken uçkurları çalışıyor devamlı. Kahretsin ya. Ne suçu vardı bu gencecik yavrucağın? Biz nasıl korayacağız çocuklarımızı?” mesajını atan bir takipçisini paylaştı ve üzerine şu notu yazdı; “Çocuk yapmaya devam ederlerse vay halimize! 10 çocuk ve biz bakıyoruz oh keyfim oh!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu