Fragman

Yeni Marvel Dizisi She-Hulk: Attorney At Law İçin Fragman Yayınlandı

Marvel'in Jennifer Walter karakterinin Disney Plus+ için dizileştirildiği She-Hulk: Attonery At Law için yeni fragman yayınlandı.

She-Hulk dizisine ait fragmanda; Emmy ödüllü başarılı oyuncu Tatiana Maslany’nin üstlendiği rol şaşırttı. Tatiana Maslany’nin avukat olan Jennifer Walters rolünde olduğu görülüyor. Tam adı ‘She-Hulk: Attorney at Law’ ismiyle izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin 17 Ağustos tarihinde Disney+ platformunda yayınlanmaya başlanacağını söyleyelim. Dizinin konusuna da biraz değinelim isterseniz. Jennifer Walters avukatlık yaparken kuzeni olan Bruce Banner’dan kan almıştır. Buraya kadar her şey normal görünüyor ama Bruce’un yetenekleri artık onda görünmeye başlamasıyla filmin konusu ortaya çıkmış oluyor. 17 Ağustos- 12 Ekim tarihleri arasında 10 bölümle gösterimde olacak.

She-Hulk: Attorney at Law dizisi Türkiye’de Ne Zaman Gösterime Girecek?

She-Hulk: Attorney at Law dizisi Türkiye’de ne zaman gösterime girecek peki? Daha fazla sizi merakta bırakmadan hemen söyleyelim. 14 Haziran’da da Türkiye’de gösterime girecek. Seneryosunu Jessica Gao’nun kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Kat Coiro ve Anu Valia sırayla yapıyorlar.

She-Hulk: Attorney at Law Amerikan Dizisinin Başrolünde Kim Oynuyor?

Tim Roth, Mark Ruffalo, Ginger Gonzaga, Renée Elise Goldsberry ve Jameela Jamil’in başrol oyuncuları olarak performanslarını sergileyeceklerini biliyoruz. 30 dakikalık 10 bölüm izleyeceğimiz iddialı dizide heyecan dolu sahnelerin keyfini çıkartmaya hazır olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu