Magazin

Yazmasa Daha İyiydi! Şevval Şahin’in Orman Yangını İçin Söyledikleri Sosyal Medyayı Karıştırdı

Ünlü model Şevval Şahin, ilginç paylaşımlarıyla ve hareketli özel hayatıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Son paylaşımındaki skandal sözlerle yine sosyal medyayı ayağa kaldırmayı başardı!

Garip Açıklamalarıyla Biliniyor

Şevval Şahin, Miss Turkey 2018 birincisi olarak geniş kitlelerce tanınmaya başladı. Daha önceki birincilerden hayli farklı bir yüzü ve fiziği olan ünlü ismin galibiyeti, o dönemde de bir hayli tartışıldı. Sonrasında, seçtiği kariyer yolu da diğer Miss Turkey yarışmacılarından daha farklı oldu. Diğerleri oyuncu olmaya çalışırken, o bir yandan İngiltere’deki eğitimine devam etti bir yandan da modellik yapmaya başladı. Moda pazarlama eğitimi alan ünlü ismin ışık saçan bir model olacağından herkes emindi. Ama onu işindeki başarısından çok, tuhaf açıklamaları ve Şeyma Subaşı gibi durmadan partilemesiyle konuşmaya başladık!

Türkiye’yle Pek İlgisi Yok

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Sevval Sahin (@sevvsahin)’in paylaştığı bir gönderi

Ünlü model, karantina döneminde verdiği partiden sonra “Abartıldığı kadar vaka yok.” açıklamasıyla gündemin zirvesine çıktı. Türkiye’yi hiç tanımadığı eleştirilerinden sonra yaptığı “Türk olduğum için gurur duyuyorum.” açıklaması ise iyice başına iş açtı. Bir sohbet programında adeta Türkiye testine tabii tutuldu! Ne İstiklal Marşı’nı okuyabildi ne de Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözünü biliyordu. Üstelik, o günlerin sembol ismi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı da tanımıyordu. Abarta abarta Türklük vurgusu yapmasa, Türkiye’den uzakta büyümüş biri için bunlar kusur sayılmayabilirdi. Ama Şevval Şahin alay konusu olmaktan kurtulamadı.

Konuşmasa Daha İyiydi

Türkiye’yi etkisi altına alan ve günlerdir devam eden orman yangınları, Şevval Şahin’in de radarına girdi. Tatilde olduğu için teknesinden paylaşım yapan ünlü isim, “Turkey is so green. Let’s protect it please.” (Türkiye çok yeşil. Lütfen onu koruyun.) paylaşımıyla yine sosyal medyada alay konusu oldu. Sinirleri bozan bu paylaşım, Şevval Şahin’in en azından böyle günlerde konuşmasa daha iyi olacağının bir kanıtı oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu