Magazin

Yazı Güle Oynaya Geçiren Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar Şimdi Bakın Ne Halde!

Masumlar Apartmanı’nda hayat verdiği Gülben karakteriyle akıllara kazınan Merve Dizdar, bu projeyle ne denli yetenekli bir oyuncu olduğunu da kanıtlama fırsatı buldu. Kendisi gibi oyuncu olan eşi Gürhan Altundaşar’dan boşanmasıyla uzun süre gündemden düşmeyen oyuncunun son paylaşımı herkesi şaşkınlığa boğdu!

Eltilerin Savaşı ile Yükselişe Geçen Kariyeri Masumlar Apartmanı’nda Zirve Yaptı

İlk olarak Kavak Yelleri adlı gençlik dizisinde canlandırdığı Saliha karakteri ile televizyon ekranlarına merhaba diyen Merve Dizdar, sonrasında Vatanım Sensin, Beş Kardeş, Mucize Doktor gibi yayınlandığı dönemde fenomen haline gelmiş dizilerde rol aldı. Ancak ünlü oyuncunun kariyeri, Gupse Özay’ın senaryosunu yazdığı Eltilerin Savaşı adlı dizide canlandırdığı Gizem karakteri ile yükselişe geçti.

Eltilerin Savaşı’nda başrolü başarıyla canlandıran Dizdar’ın yeteneği, yapımcıların da radarına takıldı. Hemen ardından Masumlar Apartmanı’ndan başrol teklifi aldı. Dizide psikolojik sorunları olan Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar, ekranda nasıl göründüğünden çok, duyguyu nasıl yansıttığına önem vererek Türkiye’nin sayılı oyuncuları arasında yerini aldı.

Kariyeri Yolunda Giderken Evliliği Bitti

Tam kariyerinde sıçrama yaşadığı sırada kendisi gibi oyuncu olan ve BKM mutfak ekibinde yer alan eşi Gürhan Altundaşar’dan boşanan Merve Dizdar, uzun süre magazin gündeminden düşmedi. Ayrılığın ardından gelen ihanet dedikodularını yalanlayan ünlü oyuncu, yazı tatil yaparak geçirmek yerine, Cem Yılmaz’ın Netflix için çekilen ilk dizisi Erşan Kuneri setinde çalışarak bitirdi.

Yazı Eğlenerek Geçiren Güzel Oyuncu Sonbaharla Birlikte Melankoliye Gömüldü

Sezon başlar başlamaz tekrardan Masumlar Apartmanı’nın çekimleri için sete dönen Merve Dizdar’ın yaz mevsimindeki eğlenceli hallerinden eser kalmayışı, sosyal medya takipçilerinin dikkatini çekti. Ayrılıktan sonra Erşan Kuneri setinden paylaştığı eğlenceli videolarla takipçilerini şaşırtan Dizdar’ın bugünkü paylaşımı da herkesi şoke etti.

Yağmur görüntülerini melankolik bir şarkıyla harmanlayarak Instagram’da paylaşan başarılı oyuncu, sanıyoruz ki yaz mevsiminin hareketi ve eğlencesi bitince ayrılığa hüzünlenmeye başladı. Dizdar’ın o halleri sosyal medya gündemini epey salladı. Bakalım bundan sonraki paylaşımları bizlere ruh hali hakkında ne tür ipuçları verecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu