Magazin

Yaz Dizilerine Elveda: Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın Başrollerinde Olduğu Baht Oyunu Reyting Kurbanı Oldu!

Kanal D’nin sevilen yaz dizilerinden Baht Oyunu hakkında ortaya atılan bir iddiaya göre, dizi final yapmaya hazırlanıyormuş! Yaz mevsimi boyunca pek çok seyirciye kendini sevdirmeyi başaran Baht Oyunu, reyting canavarı programlar ve diziler karşısında düşüşe geçmişti. Bu durumu fark eden kanal yetkilileri ve yapımcılar ise Baht Oyunu’nun fişini çekmeye karar verdi. Dizide tanışıp aşk yaşayan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın ilişkileri devam edecek mi? Yoksa sona mı erecek, bekleyip göreceğiz.

Yaz Boyu Fırtınalar Estirdiler!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Haziran ayından itibaren pek çok dizi hayatımıza girmişti. Önceki sezonun reyting canavarları diziler sezon finaline girince ortalık yazın vazgeçilmezleri romantik komedi dizilerine kaldı. 3 ay boyunca pek çok farklı kanalda ekranlara gelen bu yaz dizileri, kısa süre içinde büyük bir seyirciye ulaşmayı başardı ancak arada fireler de verilmedi değil. İlk olarak farklı senaryosu ile akıllara kazınan Cam Tavanlar, ardından da Aşkın Tarifi dizisi istenilen başarıyı göstermeyince yayından kaldırıldı.

Ancaak bazı diziler hem oyuncuları popüler hale getirdi hem de sosyal medyayı yakıp yıktı. Fox’un Aşk Mantık İntikam’ı, Star TV’nin Ada Masalı ve Kanal D’nin Baht Oyunu yaz dizileri arasından sıyrılanlar olarak öne çıkmayı başarmıştı. Hatta bu dizilerden birkaç tanesi yeni sezonda onay almayı ve ekranlara gelmeye devam etmeyi başardı ancak Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın başrollerini canlandırdığı Baht Oyunu dizisi hakkında çıkan iddia herkesi şoke etti!

Final Kararı!

Yeni sezon dizilerin gümbür gümbür gelmesiyle birlikte reytinglerde geriye doğru düşen Baht Oyunu, Instagram’da Saran Magazin’in iddiasına göre final kararı almış! Yaz boyu seyircilerin yüzünü güldüren dizi bakalım gerçekten final yaparak ekranlara veda edecek mi? Göreceğiz .Dizide tanışıp aşk yaşayan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın ilişkileri devam etmeyeceği ise bir başka merak unsuru oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu