Magazin

Yaşına Aldırmadı Bikini Şov Yaptı: Acısını Çabuk Unutan Demet Akalın Soluğu Yine Tatilde Aldı Ne Çabuk!

Ne yapsa, ne etse olay! Demet Akalın, gündemden asla düşmüyor. Ünlü sanatçı; bazen söyledikleriyle, bazen kavgalarıyla, bazen yedikleriyle bazen de dostluklarıyla magazinde bomba etkisi yaratıyor. Bu sefer de giydiği bikini nedeniyle konuşulan Demet Akalın, hastalığını ve Selçuk Tektaş’ın kaybını çabuk unutmuşa benziyor. Instagram hikayesine attığı gönderi ile oldukça tepki çekeceğini tahmin ettiğimiz Demet Akalın, bakalım ne yapacak?

Hastanelere Düşmüştü!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Ünlü Sanatçı, bundan bir hafta önce uyuyamadığını dile getirmiş, kendisi ile ilgilenmediği için eski eşi Okan Kurt’a çok sinirlenmişti. Durumu günden güne kötüleşen Demet Akalın her türlü yola başvurmuş hem doktorlara hem de astrologlara gitmişti. Herhangi bir iyileşme belirtisi göstermeyen Demet Akalın, hastaneye kaldırılmıştı. Tedavi sürecine hastanede devam edilen ünlü şarkıcı, sağlık sebebi nedeniyle yakın dostu Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın cenazesine katılamamıştı. Eski Eşi Okan Kurt’u cenazeye gönderen Demet Akalın, bu olaydan kısa bir süre sonra toparlamış ve ayağa kalkmıştı. Şimdilerde sağlık durumu oldukça yerinde olan Demet Akalın iyileşir iyileşmez kendini tatil beldelerine atmış gibi görünüyor.

Bikinili Pozları Çok Konuşulacak Gibi Duruyor

Demet Akalın

Desenli bikinisi ve mutlu halleriyle dikkat çeken Demet Akalın, verdiği küçük bir aradan sonra yeniden kendini sahillere atmış gibi duruyor. Hastalığının geçmesi ile birlikte hızlı bir şekilde toparlayan ünlü şarkıcı, Selçuk Tektaş’ın acısını atlatmışa benziyor. Ünlü şarkıcı Alişan ile birlikte sunduğu gündüz kuşağı programının final yapmasının ardından soluğu tatilde almıştı. Şimdilerde yarım bıraktığı tatiline devam ediyor gibi görünüyor. Yeni sezonda Gelinim Mutfakta programı ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan Demet Akalın, şimdiden yeni sezon için enerji toplamaya başlamış. Biz de ünlü sanatçıyı yeni sezonda izlemek için heyecanla bekliyoruz.

Sadece Arkadaşlarının “Ekmeğiyle” Oynamıyormuş: Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin’in İlişkisini Seda Sayan mı Bitirdi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu