Magazin

Yasak Elma’nın Yıldızları Sahneyi Salladı! Eda Ece Rol Arkadaşı Şevval Sam’ı Sahnede de Yalnız Bırakmadı

Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam ve Eda Ece dün sahneyi adeta salladı. Yasak Elma’nın göz bebekleri Cahide’ye hiç görmediği bir performans yaşattı.

Şevval Sam ve Eda Ece Yasak Elma’da Çok Sevildi

Yasak Elma dizisinde Ender karakterine hayat veren Şevval Sam ve Yıldız’ı canlandıran Eda Ece  dizi ile birlikte sosyal medyanın en sevilen isimlerinden oldu. Özellikle Yıldız ve Ender’in atışmaları Yasak Elma takipçilerinin favori sahneleri arasına yerleşti.

Yasak Elma Finaline Ayrılık Damga Vurdu

Zor bir sezon geçiren Yasak Elma oyuncuları, dizinin finaline çok az bir zaman kala, ayrılık şoku yaşadı. Şahika rolü ile herkesi büyüleyen Nesrin Cavadzade finalden hemen önce diziye veda etti. Bu veda ile birlikte ise birçok dedikodu yayıldı.

İddialara göre dizinin yönetmeni Murat Öztürk rahatsızlanınca yerine geçici olarak eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt geldi. Eda Ece ise o gün çekimi olmamasına rağmen Neslihan Yeşilyurt’u görmek için sete geldi ve ikili sohbete koyuldu. Çekimler aksayınca Nesrin Cavadzade “İşi bitirip öyle sohbet etseydiniz” şeklinde çıkıştı.

Bu çıkışmadan sonra Nesrin Cavadzade ve Neslihan Yeşilyurt arasındaki tartışma büyüdü. Cavadzade seti terkederek telefonlarını kapattı. Bu olay yapımcının kulağına gidince Şahika karakteri için apar topar bir ölüm sahnesi yazıldı. Bu olaydan sonra ise Eda Ece ve Nesrin Cavadzade’nin arasının bozuk olduğu iddiaları ortaya atıldı.

Eda Ece ve Şevval Sam Hiç Ayrılmadı

Ancak Yasak Elma’nın güzel oyuncuları çekimler biter bitmez hep birlikte tatile çıktı. Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade’nin de içerisinde olduğu ekip dedikodulara inat hep birlikte keyifli bir tatil yaptı. Tatilden sonra da sık sık bir araya gelen ekipten özellikle Eda Ece ve Şevval Sam birbirlerini hiç yalnız bırakmadı.

Cahide Sahnesi Böyle Performans Görmedi


Dün gece de o anlardan biri yaşandı. Şevval Sam Cahide adlı mekanda sahne alırken, kendisini izlemek için gelen arkadaşı Eda Ece’yi sahneye davet ederek izleyenlere sürpriz yaptı. Şevval Sam’ın sesi ve Eda Ece’nin dansı izleyenleri adeta büyüledi.

Pelin Kaya Hesabını Kaptırdı Ortalık Karıştı! Demet Akalın, Fahriye Evcen ve Şeyma Subaşı’yla İlgili Ağır İddialar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu