Magazin

Yasak Elma’nın Yıldızı Şevval Sam’ın Bu Sözleri Kime? Güzel Oyuncunun Suçlamalarına Şok Olacaksınız: ”İnsanlık…”

Şevval Sam, yılların eskitemediği nadir sanatçılardan biri. Geçen zaman ondan hiçbir şey götürmüyor, aksine daha da güzelleştiriyor. Yetenekli oyuncu ve şarkıcı, şu sıralar yer aldığı Yasak Elma dizisinin yeni sezonu için enerji topluyor. Dizinin sezon finali vermesiyle birlikte kendini tatile atan Şevval Sam, sosyal medyadan gündemi takip etmeyi de unutmuyor. Güzel isim, ülkemizin şu sıralar yaşamakta olduğu zorlu zamanları göz önünde bulundurarak sessizliğini bozdu ve oldukça ciddi açıklamalar yaptı. Şevval Sam’ın o sözlerini duyduğunuzda inanamayacaksınız.

Yasak Elma Dizisi Oldukça Seviliyor

Yasak Elma dizisi, FoxTV’de yayımlanan ve uzun süredir ekranlarda olan bir dizi. Olay örgüsü ile hepimizi içine çekmeyi başaran bu dizi, oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip. Bu zamana kadar birçok başarılı oyuncuyu içerisinde barındırmış olan Yasak Elma’nın başrollerinde Şevval Sam ve Eda Ece gibi isimler yer alıyor. Yeni sezon için geri sayıma başlayan Yasak Elma oyuncuları, şimdilerde enerji topluyor.

Dizinin başarılı kadın oyuncularının çıktığı tekne tatili çok konuşulmuştu. Oldukça keyifli zamanlar geçirdiği görülen oyuncular için bu mutluluk kısa sürdü. Ülkemizin dört bir yanını saran alevler nedeniyle oldukça zorlu zamanlar geçiren Şevval Sam, tatil sevincini unutarak bu duruma isyan etti.

İşte O Ağır Sözler

Şevval Sam

”Dünya hastalandı!!! Onu biz hasta ettik!!! İnsan!!!” İfadelerini kullanan ünlü sanatçı, tüm insanlığı suçladı. Dünya’da yaşanan felaketlerin her biri oldukça can yakıcı. Biz de ülkemizde şu sıralar yaşanmakta olan ve büyük zararları bulunan yangın felaketinin bir an önce durdurulmasını diliyoruz. Bu durum bütün canlılar için oldukça sarsıcı ve üzücü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu