Magazin

Yasak Elma’nın Güzelleri Bir Araya Gelince Olan Oldu: Şevval Sam Yerlerde Süründü Eda Ece O Anları Sosyal Medyada İfşa Etti!

Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisi ilk olarak 19 Mart 2018 tarihinde Fox Tv’de ekranlara geldi. Yıllarca beğeniyle izlenen dizi, her sezon birçok oyuncusunun değişmesine rağmen aynı ilgiyle takip edildi. Özellikle de başrollerden Eda Ece ve Şevval Sam’ın hayat verdiği Yıldız ve Ender karakterleri bir hayli beğenildi.

Geçen Sezon Finaline Nesrin Cavadzade’nin Vedası Damga Vurdu

Geçtiğimiz sezon Nesrin Cavadzade’nin de içlerinde olduğu üçlü, televizyon ekranlarının yanı sıra, sosyal medyada da gözde haline geldi. Geçtiğimiz sezon sonuna doğru, Nesrin Cavadzade’nin Yasak Elma’ya veda etmesi dizinin takipçilerini bir hayli şaşırttı.

İddialara göre yönetmen rahatsızlanınca yerine geçici olarak önceki sezon Yasak Elma’nın yönetmenliğini yapmış olan Neslihan Yeşilyurt geldi. Bu haber üzerine Eda Ece o gün çekimi olmamasına rağmen Neslihan Yeşilyurt’u ziyaret etmek için Yasak Elma setine gitti. İkili sohbete dalınca o esnada çekimleri devam eden Nesrin Cavadzade bu duruma tepki gösterdi. Bunun üzerine Nesrin Cavadzade ve yönetmen Neslihan Yeşilyurt arasında tartışma çıktı.

Öfkeyle seti terkeden Cavadzade telefonlarına cevap vermeyince, durum yapımcıya yansıdı, ve Nesrin Cavadzade’nin hayat verdiği Şahika karakteri için acilen ölüm sahnesi yazıldı. Yasak Elma seti uzun süre bu dedikodularla sarsılırken, konuyla ilgili ilk açıklama Eda Ece’den geldi; başarılı oyuncu yazılanların asılsız olduğunu, Şahika karakteri rolünü tamamladığı için Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrıldığını belirtti.

Yasak Elma Güzellerinin Birlikte Tatile Çıkması İddiaları Yalanladı

Çekimler bitip dizi sezon finaline girer girmez Yasak Elma’nın güzelleri hep birlikte tatile çıktı. Eda Ece, Şevval Sam, Melisa Doğu, Gülenay Kalkan ve Nesrin Cavadzade’den oluşan ekibin tatil pozları yürekleri eritirken, Şahika karakterinin vedasıyla ilgili ortaya atılan dedikoduların asılsız olduğu da kanıtlanmış oldu.

Eda Ece Yakın Arkadaşı Şevval Sam’ı İfşa Etti


Yaz tatilini dinlenerek geçiren yetenekli oyuncular, sezon başlar başlamaz tekrar çekimler için sete döndü. Dün Eda Ece’nin sosyal medya hesabında yayınladığı video magazin gündemine damga vurdu. Eda Ece ve Şevval Sam’ın sette masabaşında karşılıklı oturdukları esnada bilinmeyen bir sebeple Şevval Sam gülme krizine girdi. Resmen kendine hakim olamayıp yerlere yatan ünlü oyuncunun o anlarını yakın arkadaşı Eda Ece sosyal medya hesabında ifşa etti, hatta videonun sonunda yerlerde süründüğünü de not olarak o videoya ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu