Magazin

Yasak Elma’dan Tanıdığımız Şafak Pekdemir’in Sevgilisi Oğulcan Eren Akay Muhabirleri Önce Tehdit Etti Sonra da Darp Etti!

Ünlü oyuncu Şafak Pekdemir ile yönetmen sevgilisi Oğulcan Eren Akay’ın gecesi olaylı bitti. Cihangir’de sarmaş dolaş objektiflere takılan çiftten Akay, “Birazdan ben size göstereceğim!” diyerek kendisini görüntüleyen muhabirlere saldırırken, Pekdemir ise, “Lütfen bu olayı büyütmeyin, beni tanıyorsunuz” diyerek, gözyaşları içinde özür diledi.

MUHABİRLERE SALDIRDI: BEN SİZE GÖSTERECEĞİM!

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; 2018 yılında avukat Burak Mengü’den sessiz sedasız boşanan Şafak Pekdemir, önceki akşam yeni bir aşka yelken açtığı yönetmen sevgilisi Oğulcan Eren Akay ile birlikte Cihangir’deydi. 33 yaşındaki Pekdemir, gecenin geç saatlerine kadar sevgilisi ile birlikte samimi görüntüler sergiledi. Ünlü oyuncu, Oğulcan Eren Akay ile birlikte mekandan ayrılırken flaşların patlamasıyla şaşkınlık yaşadı.

Alkolün dozunu kaçıran ve Oğulcan Eren Akay ise kendisini görüntüleyen muhabirlere sinkaflı sözler kullanarak, saldırdı. “Birazdan ben size göstereceğim!” diyen Akay, Kanal D muhabiri Barış Agil’e kafa attı.

AĞLAYARAK ÖZÜR DİLEDİ: BEN BUNU MU HAK EDİYORUM!

Bu durumu gören Şafak Pekdemir, bağırarak sevgilisini sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Arabaya binerek, sevgilisinin arkasından giden ünlü oyuncu, kısa süre sonra olay yerine geri döndü. Gazetecilerden özür dileyerek konuyla ilgili açıklama yapan Pekdemir, “Lütfen bu olayı büyütmeyin. Haklısınız, görüntüleri kullanın. ‘Kullanmayın’ demiyorum ama beni lütfen gömmeyin. Beni tanıyorsunuz. 10 yıldır beni burada bir olayın içinde gördünüz mü bu akşam hariç? Ben bunu mu hak ediyorum ulan?” diyerek, ağlamaya başladı.

SESSİZ SEDASIZ BOŞANDILAR

Öte yandan oyuncu Şafak Pekdemir’in 2017 yılında evlendiği avukat Burak Mengü’den 2018 yılında sessiz sedasız boşandığı ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz sene ayrılığın ardından ilk kez konuşan Burak Mengü, “Aramızda kavga ve dövüş olmadı. Sonuçta iki eğitimli insanız. Medeni şekilde, sessiz sedasız boşandık.” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu