Dizi Haberleri

Yasak Elma Yeni Sezonda Şaşırtan Ayrılık! Oyuncu Artık Yasak Elma’da Yok!

Fox TV Yasak Elma'da başrol oyuncusunun ayrılığı ses getirdi. Yasak Elma'dan ayrılan oyuncunun kim olduğu ortaya çıktı.

Yasak Elma dizisinin 5. sezonu heyecanla bekleniyor. Ancak Nesrin Cavadzade ayrılığından sonra diziden bir ismin daha eksildiği anlaşıldı. Oyuncu kadrosundaki bu azalma nedeniyle izleyiciler tepki gösteriyor. Peki bu sefer Yasak Elma’dan kim ayrıldı? Diziden ayrılan oyuncu merak edilirken bir yandan da oyuncunun yerine kim gelecek araştırılıyor. İşte Yasak Elma dizisinden ayrılan ünlü isim…

Yasak Elma’dan Kim Ayrıldı?

Erdal Özyağcılar, Yasak Elma dizisine veda ediyor. Ünlü oyuncunun yeni sezonda olmayacağı iddia edildi. 5. sezon başlamadan yaşanan bu ayrılıkla beraber diziden ayrılan oyuncuların sayısı artmış oldu. Fox TV’de yayınlanan dizinin yeni sezon onayı alması dikkat çekmişti. Çünkü pek çok kişi dizinin final yapmasını bekliyordu. Şahika gibi önemli bir karakterin bile diziden ayrılması Yasak Elma’ya final yaptırmadı. Yıldız ve Ender ikilisinin hala dizide oynuyor olması önemli bir avantaj.

Yasak Elma’ya Hangi Oyuncu Katılacak?

Yasak Elma dizisine katılacak oyuncu henüz belli olmadı. Fakat yakın zamanda en az birkaç ismin diziye dahil olması bekleniyor. Bu kadar fazla ayrılık yaşanmışken elbet birileri daha diziye katılacaktır. Barış Kılıç, Şafak Pekdemir ve Erdal Özyağcılar’dan sonra dizinin reyting anlamında kritik hamlelerde bulunması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu