Fragman

Yasak Elma oyuncusu Ayşegül Çınar ve sevgilisi hakkında mahkeme kararını verdi!

Daha önce otomobilinde uyuşturucu ile yakalanan Ayşegül Çınar bu sever sevgilisi ile yaşadığı rezalet gecenin ardından karakolluk oldu.

Yasak Elma dizisi ile tanınan oyuncu Ayşegül Çınar yaptıkları ile olay olmaya devam ediyor. Sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ile bir otelin restoranında birbirleri ile girdikleri kavga gecesinin son derece olaylı bittiği ortaya çıktı. Kavganın restorana çalışan garsonlar tarafından ayrılmak istemesinin ardından sevgilisi Furkan ÇAlıkoğlu’nun garsonları bıçakla yaraladıkları belirlendi.

Olay yerine gelen polis ekiplerine de bıçakla saldıran Furkan Çalıkoğlu 2 polisin bıçakla hafif şekilde yaralanmasını sağladı. Ayşegül Çınar birkaç ay önce otomobilinde yüklü miktarda uyuşturucu made ile yakalanmıştı. Eski sevgilisi tarafınan kendisine bir komplo düzenlendiğini iddia etmişti.

Ayşegül Çınar Tutuksuz Yargılanacak

Sevgilisinin kavga esnasında bir polisin silahını aldığı ve etrafı tehdit ettiği öğrenildi. Bir süre sonra ise polis tarafından etkisiz hale getirildi. Saldırgan sevgili polis tarafından alınan ifadesinde garsonların kız arkadaşı ile tartışması sırasında kendilerine salırdığını ifade etti. Kendini savunmak için karşılık verdiğini söyledi. Ayşegül Çınar ise karakolun önünde ifade vermek istedi ancak polisler karşı çıkınca tepkili ve agresif tavırlarına devam etti. Çıkarıldıkları mahkeme tarafından sevgilisi Furkan Çalıkoğlu tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ayşegül Çınar hakkında ise tutuksuz yargılama kararı verildi.

Bir süredir sosyal medyada ve haberlerde skandal haberlerle gündeme gelen oyuncu Ayşegül Çınar’ın bu tavırlarının oyunculuk kariyerini de olumsuz etkilediği ve yeni projeler için gelen görüşme tekliflerinin de sona erdiği iddia edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu