Dizi Haberleri

Yasak Elma Dizisinde İki Oyuncunun Ayrılacağı Duyuruldu! Yasak Elma Yeni Sezonunda Yoklar!

Yasak Elma dizisinin yeni sezonunda iki önemli oyuncu olmayacak. Yasak Elma'dan hangi oyuncular ayrılıyor?

Yasak Elma dizisi Fox TV’den yeni sezon onayı almıştı. Dizinin yeni sezonunda kimlerin katılacağı merak edilirken bir anda ayrılan oyuncularla ilgili haber ortaya çıktı. Yasak Elma dizisinden ayrılacağı kesinleşen iki oyuncu gerçekten diziye veda edecek mi? Yasak Elma’dan kimler ayrılacak? Hangi oyuncuların ayrılacağı ve neden dizide oynamayacakları belli oluyor.

Yasak Elma Dizisinden Kimler Ayrılıyor?

Şevval Sam ve Erdal Özyağcılar’ın diziden ayrılacağı açıklandı. İki başarılı oyuncunun canlandırdığı karakterlere bakacak olursak ayrılıkları çok üzücü olacak. Çünkü Hasan Ali Kuyucu karakterine hayat veren Erdal Özyağcılar, Şahika’nın eski eşiydi. Şahika vurulduktan sonra Nesrin Cavadzade diziye veda etmişti. Şimdi ise Hasan Ali karakterinin de diziden ayrılması bekleniyor. Ayrıca Şevval Sam’ın neden ayrılacağı henüz belli olmadı derken bir haber daha çıktı.

Şevval Sam Müzik Kariyerine mi Odaklanacak?

Şevval Sam Ender karakterine neden veda edecek? Yasak Elma’dan ayrılmasının en önemli nedeni olarak sevgilisi ile müzik projesine başlayacağı düşünülüyor. Haliyle ikilinin yakın zamanda müzik albümü dahi çıkarabileceği konuşuluyor. Dolayısıyla Şevval Sam diziden ayrılabilir. Yasak Elma’nın yeni sezonunu izlemeliyiz ve ona göre karar vermeliyiz. Çünkü resmi açıklamalar henüz yapılmadı. Kanaldan veya yapımcı şirketten bir duyuru bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu