Magazin

Yargı Machine Müge Anlı Sezonun İlk Programında Yine Kendini Tutamadı! Sinirden Deliye Döndü: “Adam Olanın…”

Sonunda çok beklenen Müge Anlı ekranlara dönüş yaptı! 2 aylık tatilin ardından 15. sezonuyla yeniden ekranlara gelen Müge Anlı, 30 Ağustos nedeniyle kırmızılar içinde programını açtı. Sonrasında ise geçtiğimiz sezon büyük olay yaratan Büyükşen cinayetiyle programa start verdi. Bildiğiniz gibi pek çok sosyal medya kullanıcısı Büyükşen cinayetinin aydınlatılmasından hoşnut olmamıştı. Daha doğrusu çıkan sonuç kimseyi memnun etmemişti.

Büyükşen Cinayetiyle Başladı!

Bugün son kez tüm aile bireyleriyle konuşan Müge Anlı, daha ilk bölümden “Yargı Machine” modunu açık unutunca olanlar oldu. Programa katılan avukatın söylediği sözden sonra deliye dönen Müge Anlı, canlı yayında verdiği ayarla herkesin içini eritmeyi başardı.

Bildiğiniz gibi Müge Anlı son yılların en sevilen ve en güvenilen program sunucularından biri. Yıllar içinde pek çok kayıp kişiyi ailesine kavuşturan, fali meçhul cinayetleri açığa kavuşturan ve suçluların yakalanmasında büyük rol oynayan Müge Anlı, yaz tatilinde de boş durmadı. Sevgi İzi sayesinde, engelli vatandaşların bulunmasını sağlayan Müge Anlı, Antalya Manavgat’ta başlayan orman yangınlarında da ön sıradaydı.

Müge Anlı’yı İlk Programdan Çıldırttılar!

Afetzeledere hem yardım götüren hem de ziyaret eden Müge Anlı, bir türlü tatilin tadını çıkartamadı. Hatta birçok yeni rakibi farklı kanallarda boy göstermeye başladı bile. Show TV’de Ece Üner ve Star TV’de Seda Sayan, Müge Anlı’nın en büyük rakipleri haline geldi ancak Müge Anlı büyük bir centilmenlik yaparak rakibi Ece Üner’e çiçek göndermeyi ihmal etmedi.


30 Ağustos nedeniyle kırmızılar içinde programa başlayan Müge Anlı’nın ilk konusu, tüm Türkiye’yi etkileyen Büyükşen cinayeti oldu. Programa katılan bir avukatın, Anadolu kültüründe çok eşliliğin yaygın ve “normal” olduğu söylemesi üzerine Müge Anlı, sinirden deliye döndü; Adam olanın bir tane eşi olur, o eşinin ve çocuğunun başında durur” çıkışıyla ekranları başındaki herkesin içini rahatlattı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu