Magazin

Yargı Machine Moduyla Sosyal Medyanın Dilinden Düşmeyen Demet Akalın’dan Bu Hareketi Kimse Beklemiyordu: “En Çok…”

Her konu hakkında söyleyecek bir sözü olan Demet Akalın, Instagram camiasını domine etmeye devam ediyor. Sık sık magazin gündemine bombalar bırakan güzel şarkıcı, şimdi de Tarkan’la fotoğrafını paylaşarak; Tarkan’ın ülkeye dönmesini ve konserler vermesini istedi.

Sosyal Medyanın Dilinde!

Şimdilerde pek çok kişinin göz bebeği olan Demet Akalın, son olarak dün Instagram’da bir magazin sayfasına yaptığı yorumla gündeme geldi. 35 yaşındaki İrem Sak ile 24 yaşındaki Furkan Korkmaz’ın birlikte görüntülenmesinin ardından magazin sayfaları, ikili arasındaki yaş farkı hakkında yorumlar yapmaya başladı. Demet Akalın ise bu duruma tepkisini göstermeden duramadı.

Bildiğiniz gibi Demet Akalın her daim magazincilerin ve paparazzilerin bir numaralı gündem konularından biri sık sık sosyal medya paylaşımları yüzünden takipçilerinin diline düşen güzel şarkıcı, orman yangınlarında gösterdiği hassasiyetin ardından herkesin dikkatini çeken Demet Akalın kısa sürede binlerce kişiye kendini sevdirmeyi başardı. Orman yangınlarında story paylaşırken gözyaşlarına hakim olmayan Demet Akalın, ayrıca yangında evini kaybetmiş bir kadının evini baştan yaptırmayı da ihmal etmedi.

Demet Akalın’ın Tarkan Hasreti!

Yangın boyunca diğer ünlü arkadaşlarından da destek isteyen Demet Akalın, birçok yardım tırını doldurarak afetzedelerin yanında olduğunu ifade etmekten geri durmadı. Tüm bunlar yaşandıktan sonra sosyal medya paylaşımlarına devam eden Demet Akalın, bugünlerde hem Gelinim Mutfakta programı için koşturuyor hem de konserleri için şehir şehir geziyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Bu yoğunluğun arasında sosyal medyaya da zaman ayırmaktan geri durmayan Demet Akalın, bir magazin hesabından İrem Sak’ı korumayı ihmal etmedi; “Beyler yaşça küçük sevgili bulunca playboy, hanımlar olunca konu, ‘yaş farkı var, ne ayıp’. İnanılmazsınız! Gidip kızı yaşındakilerle beraber olan ünlülere sorsanıza! Kınıyorum” Bu olayın ardından ise Tarkan’la çektirdiği bir fotoğrafı paylaşan güzelimizin Tarkan hasreti herkesi oldukça şaşırttı; “En çok özlenen! Dön artık memlekete.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu