Gündem

Yardım Etmek İçin Çırpınıyorlar: Berfu Yenenler, Eser Yenenler ve Ezgi Mola’nın Başlattığı Seferberlik Sonuç Verdi!

Şu aralar ne yazık ki ülkece inanılmaz zorlu bir dönemden geçiyoruz. Ne yazık ki ülkemizin dört bir yanından yükselen alevler, büyük bir hızla yayılmaya devam ediyor. İnsanların evleri, hayvanları yanıyor. Bu durum karşısında hepimiz derin bir acı yaşıyoruz. Ünlü camiası da bizimle aynı acıyı paylaşıyor ve yardım kampanyaları son hızda devam ediyor. Onlarca ünlü, saat başı paylaşım yapıyor ve yangın ile ilgili pek çok farklı konuya değiniliyor. Durum böyle olunca neredeyse herkes elini taşın altına koyuyor. Bu isimlerden bazıları da Eser Yenenler ve Ezgi Mola. Bu iki isim büyük bir çaba ile yardıma muhtaç insanlara yardım etmeye devam ediyorlar. Ezgi Mola ve Eser Yenenler’in yapmış olduğu büyük fedakarlığı duyduğunuzda oldukça şaşıracaksınız.

İyilik Meleği Ezgi Mola

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ezgi mola (@ezomola)’in paylaştığı bir gönderi

Ezgi Mola, şüphesiz Türkiye’nin en başarılı ve en yetenekli kadın oyuncularından biri. Ünlü isim gerçekten yaptıklarıyla adından söz ettirmeyi başarıyor. Güzel oyuncunun mesleğindeki başarısının yanı sıra hayvan ve insan hakları konusunda yaptığı yardımlar da oldukça dikkat çekiyor. Doğa aşığı olan Ezgi Mola, yardıma ihtiyacı olan bir canlı gördüğünde elinden geleni yapıyor. Instagram hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanan Ezgi Mola, keyifli paylaşımlarının yanı sıra yardım kampanyaları ile ilgili de oldukça sık paylaşım yapıyor ve gönülleri fethediyor. Ezgi Mola gibi doğa aşığı olan ve yardım konusunda oldukça fedakar davranan isimlerden biri de Eser Yenenler. Eşi Berfu Yenenler ile durmadan çabalayan ünlü komedyen dikkatleri üzerine çekiyor.

Tebrik Edilesi Çift

Eser Yenenler, ekranların en sempatik isimlerinden biri. Uzun yıllardır izlediğimiz yakışıklı isim, geçtiğimiz yıllarda Berfu Yenenler ile mutlu bir evlilik gerçekleştirmişti. Şimdilerde iki evladı ve eşiyle mutlu bir aile hayatı yaşayan Eser Yenenler, acısı olan ve yardıma muhtaç insanları unutmuyor.

Berfu Yenenler, geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından bu gönderiyi paylaştı. Ezgi Mola’nın işletmeci sevgilisi Mustafa Aksakallı ile yardım tırının önünde poz veren güzel isim, yaptıkları yardımı takipçilerine sundu. Ezgi Mola ve Eser Yenenler’in de içinde bulunduğu bu yardım kampanyası büyük alkış topladı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu