Magazin

Yangının İçinde Kalan ve Botuyla Tahliyelere Yardımcı Olan Ece Erken’den Belediye Başkanı’na İsyan! Şaka Olmalı

Günlerdir süren orman yangınları konusunda neredeyse tüm ünlüler ve sosyal medya tek yumruk olmuş elbirliği ile dayanışma ağlarını çoğaltmaya çalışıyorlar. Bu esnada her geçen saniye yeni yerlere sıçrayan bu yangınlar doğal olarak herkesin sinirlerini bozmuş durumda. Ünlü sunucu Ece Erken de yaşadıkları karşısında büyük bir acı ve şok içinde olan isimlerden. Öyle ki güzel sunucu bu son duyduklarına inanamamış ve öfkeden deliye dönmüş adeta. İşte Ece Erken’i çıldırtan sözler!

Şaka Olmalı

ece erken

Ünlü sunucu Ece Erken de ülkenin dört bir yanında çıkan yangınlar karşısında çaresizce çırpınan ve yok olan ormanlar ve canlılar için kahrolan isimlerden. Ancak tüm bu çaresizlik ve üzüntü birçok ismin olduğu gibi Ece Erken’in de moralini epey bozmuş durumda. Üzerine bir de Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren’in açıklamalarını duyan güzel sunucu adeta ikinci şoku yaşamış. Evleri kullanılamaz hale gelen ailelere TOKİ’nin 20 yıl ödemeli ev desteği sunacağını söyleyen belediye başkanı Özeren; “Çok eski evi olan vatandaşlar keşke bizim de evimiz yansaydı diyecekler” deyince Ece Erken buna sadece “Yok şaka olmalı” diyebilmiş.

İlk Kez Bir Yangını Canlı Canlı Gördüm

İlk kez bir yangını canlı canlı gördüğünü ve bunun kendisinde çok büyük bir travma olduğunu açıklayan Ece Erken ayrıca teknesinin botuyla 180 vatandaşın tahliye edilmesine de yardımcı olmuş. Keşke elimizden gelse de söndürebilseydik diyen Erken, yaşadıklarından haklı olarak oldukça etkilenmiş görünüyor.

Kendiliğinden Sönene Kadar Yanmamalı…

Ayrıca Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın adeta bir savaş alanını paylaşan Ece Erken bu paylaşımın ve yardım çağrısının daha fazla kişiye iletilmesine de yardımcı oldu. Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın “Kendiliğinden sönene kadar yanmamalı, kalan son ormanlarımız…” cümlesi ise hepimizin yüreğini burkmaya yetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu