Sinema

Wonder Woman 1984, HBO Max’te Yayınlandı!

Bugün sinema salonları ile aynı anda vizyona giren Wonder Woman 1984 filmi HBO Max platformunda yayınlandı! Patty Jenkins tarafından yönetilen filmin başrolünde tecrübeli yıldız Gal Gadot ana kahramanı canlandırıyor. İsminden de kolaylıkla anlaşılacağı üzere film bizlere bir dönem hikayesi sunuyor!

Aylardır vizyon tarihi COVID-19 nedeniyle ertelenen ve çıkışı ile ilgili büyük spekülasyonlar oluşan Wonder Woman 1984, sonunda beyazperde ile aynı anda HBO Max’te gösterilmeye başlandı. HBO Max aboneliği sahibi olan herkesin ücretsiz olarak izleme şansına sahip olacağı süper kahraman filmi, henüz çok kısa bir süre geçmesine rağmen hayranları tarafından ilgiyle karşılandı.

Fakat işin kötü tarafı şu ki HBO Max Türkiye desteği henüz bulundurmamakta. 2021 yılında Avrupa ve Latin Amerika pazarına geleceği söylenen platform, şu anda yalnızca belli başlı bölgelerde kullanılabiliyor. Dolayısıyla sinema salonlarının da kapalı olması sebebiyle ülkemizde Wonder Woman 1984 izleme seçeneği şimdilik ne yazık ki mevcut değil.

Yine de yurt dışındaki HBO Max kullanıcıları ya da VPN programları sayesinde platforma erişen bazı kullanıcılar, Wonder Woman 1984’ü 4K izleme opsiyonunu elinde bulundurmaktadır. Platform tarafından açıklanan bilgilere göre filmin 4K görüntü kalitesi seçeneğini destekleyen mecralar ise Amazon Fire TV, Apple TV, Google Chromecast, Google TV ve Roku Ultra gibi platformlar olarak görünmektedir.

1980’li yıllarda geçen DC filmi Wonder Woman 1984 konusu itibariyle yeni tehlikeler ile karşı karşıya olan Diana Prince’ın Max Lord ve Cheetah isimli iki yeni düşman ile karşı karşıya kalmasını anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal ve Connie Nielsen gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu