Dizi Haberleri

Warner Bros, Yeni Anime Dizisini Duyurdu: Record of Ragnarok

Shūmatsu no Valkyrie olarak da bilinen Record of Ragnarok manga serisi, 2021 yılında artık bir anime dizisi haline geliyor! Eserin yaratıcıları Shinya Umemura, Takumi Fukui ve illüstrasyon sanatçısı Ajichika, uyarlama için Warner Bros Japan şirketi ile anlaşma sağlandığını kamuoyu ile paylaştı. Mitolojik hikayelere ve destansı maceralara ilgili olan izleyicilerin hayranlıkla seyredeceği TV projesi, ilgi çekici bir dünya vadediyor.

Nefes kesici kahramanları ile mitolojik tanrılar arasındaki görkemleri savaşları ekranlara yansıtacak Record of Ragnarok dizisi, Warner Bros. Japonya tarafından üretilecek ve Graphinica stüdyolarıyla geliştirilecektir. Yönetmen koltuğunda tecrübeli isim Masao Ookubo‘nun oturacağı yapım, senarist olarak ise Kazuyuki Fudeyasu‘yu ağırlamaktadır.

Beklenen yeni anime için karakter tasarımcısı Masaki Saito, müzik bestecisi Yasuharu Takanashi olarak açıklanmıştır. Oyuncu kadrosunda ise Miyuki Sawashiro, Tomoyo Kurosawa, Tomokazu Seki, Hikaru Midorikawa ve Wataru Takagi gibi usta sanatçılar seslendirme yapacaklardır. İlk açıklanan raporlar doğrultusunda dizide Brunhild, Geir, Lu Bu, Thor ve Zeus gibi mitolojik karakterlerin olduğu gözlenmiştir. Ayrıca bugün yayınlanan tanıtım fragmanı da diziyle ilgili sabırsız izleyicilere çokça şey söylüyor!

Record of Ragnarok’un Konusu Nedir?

Warner Bros. şirketi tarafından açıklanan Record of Ragnarok konusu itibariyle oldukça dikkat çekecek ögeler içeriyor. Her bin yılda bir dünyadaki tüm tanrıların “İnsanlığın Hayatta Kalma Konferansı” organizasyonuna katıldığı bir atmosferde, tanrılar cennette bir araya geliyorlar. Tüm mitolojik tanrılar aptalca davranışları sebebiyle insanlığa nihai bir son vermeyi kabul ediyorlar. Ancak buna Brunhild itiraz ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu