Fragman

WandaVision Dizisi İçin 1 Dakikalık Yeni Fragman Yayınlandı!

Marvel Studios imzalı WandaVision dizisi için yeni fragman geldi. Disney+ platformunda yayınlanacak süper kahraman temalı dizi, son fragmanıyla birbirinden ilgi çekici ipuçlarını hayranlarına veriyor! İşte diziyle ilgili bilinen tüm detaylar…

Elizabeth Olsen ve Paul Bettany ikilisinin başrollerini paylaştığı WandaVision Disney+ platformunda yayına girmek için artık gün saymaya başladı. Daha önce Avengers: Age of Ultron (2015) filmi ile hayatımıza giren Scarlet Witch ile Vision karakterleri, Marvel Sinematik Evreni’nin bu son projesinde de romantik ilişkileri ve etkileyici hikayeleriyle yeniden hayranlarıyla buluşacaklar.

Daha önce karşılaştığımız tüm MCU filmleri içerisinde bir yardımcı karakter olarak gördüğümüz Scarlet Witch karakteri, anlaşılan o ki WandaVision’ın ana odağı olacak. Çoklu evren ile bağlantılı görünen pek çok detaya sahip olacak dizi, daha önce eşine pek de rastlanmamış tarzda bir sitcom dizisi olarak izleyicilerinin karşısına çıkacak.

WandaVision Ocak 2021’de Yayınlanacak!

Disney’in noel kutlamaları esnasında paylaşılan yeni WandaVision fragmanı bizlere beklenen MCU dizisi için başka bir yaklaşım sağlıyor. Tamamı siyah – beyaz çekimlere sahip son fragmanda karakterleri daha yakından izleme şansına erişiyoruz.

Sıradan bir banliyö yaşamı sürdüren süper güçlere sahip kahramanlar Wanda ve Vision’ın her şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfettiği sürükleyici sitcom 15 Ocak 2021’de Disney+ ağında yayınlanacak. Stan Lee’nin ünlü eserinden uyarlanan proje başrollerinde Elizabeth Olsen, Evan Peters, Paul Bettany, Kat Dennings ve Kathryn Hahn gibi ünlü yıldızları ağırlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu