Sinema

Walking Dead Rick Grimes Filmi Çekimleri 2021’de Başlayacak!

Senelerdir heyecanla beklenen Walking Dead Rick Grimes filmi için 2021 yılında çekimlere başlanacağı duyuruldu. Dizide Grimes’a hayat veren ünlü aktör Andrew Lincoln, ilkbahar aylarına kadar COVID-19 aşısı bulunduğu takdirde çekimlere başlanabileceğini ifade etti. Oldukça zorlu prodüksiyon şartları içeren zombi temalı filmin, alınan ilk bilgilere göre bir üçlemenin birinci parçası olacağı öğrenildi.

The Walking Dead dizisi başrolü Andrew Lincoln, projenin ana karakteri olan Rick Grimes rolü ile ilk bölümden 9. sezon sonuna kadar görev almıştı. Fakat yapımcı şirket AMC, ilginç bir karar vererek dokuzuncu sezonda Grimes’i ilginç bir şekilde ortadan kaldırmış ve dizinin seyrini hayli olumsuz anlamda etkilemişti. Hayranların büyük tepki gösterdiği bu gelişmenin sebebi ise Lincoln’ün oynadığı ana kahramana odaklanacak yeni bir film çekilecek olmasıydı. Fakat aradan neredeyse 2 yıl geçmesine rağmen projeden herhangi bir ses seda çıkmamıştı. Ta ki bugüne kadar…

Normal şartlarda bu yılın ortalarında çekimlerinin başlaması gereken The Walking Dead Rick Grimes yapımı, devam etmekte olan Koronavirüs salgını sebebiyle ertelenmişti. Yakın bir zaman önce kameralar karşısına çıkan Lincoln, prodüksiyonun başlaması için ancak COVID-19 aşısının bulunması gerektiğini açıkladı. 2021 ilkbaharına kadar aşı bulunursa, ekibin sete çıkacağı bildirildi.

Andrew Lincoln, Walking Dead: The World Beyond Dizisinde Görülebilir!

Ayrıca bir yılı aşkındır Walking Dead franchise dünyasından uzak kalan Andrew Lincoln’ün, serinin alt dizisi olan The World Beyond‘un 2. sezonu içerisinde Rick Grimes karakteri ile görüneceği iddiası da ortaya çıktı. Bu haberin doğruluğu şimdilik bilinmese de hayranlar umut dolu bir bekleyişe girdi bile!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu