Gelsin Hayat Bildiği Gibi 34. Yeni Bölüm Fragmanı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi yeni bölüm tanıtımı geldi. GHBG'nin 6 Nisan 2023 Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak?

31 Mart 2023 - 16:16
TAKİP ETTAKİP ET

SHOW TV'nin hayranları tarafından perşembe akşamları iple çekilen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi 34.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki GHBG'nin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin yeni bölümünde Huysuz Şirin lakaplı başkomiser kaçırılıyor. Ablası. nikah masasında yüzüstü ve gözyaşları içinde kalan Mert'i teselli etme işi ise henüz bilmediği babası olan Sadi Hoca'ya düşüyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti henüz yayınlanmadı. Yayınllanır yayınlanmaz burada olacak. Lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Sadi, Songül'den saklamak zorunda olduğu gizli göreve sadık kalmak için elinden geleni yaparken organize şube Servet'e ulaşmak için lakabı dışında ellerinde hiçbir delilleri olmayan Yörük'ü bulmaya çalışır.

Aylin, Mert ve Can'la eskisi gibi olamadığı için üzülürken kendince bir yol bulur. Sevda'nın Araz sebebiyle hayatında olan değişiklik Araz ve Vural'ı tekrardan karşı karşıya getirir. Okulda düzenlenen kermes herkes için beklenmedik bir şekilde son bulurken Zülfikar annesinin aldığı karara saygı duymak zorunda kalır.

Ekip, muhbirden gelen haberle Servet'in adamının sevkiyat yapacağı mekana baskın yapmak için yola çıkar. Songül bu sefer Yörük'ü bulmaya sandığından daha yakındır.

Kıvanç ve Derya'nın aldığı karar Mert'in canını sıksa da Mert ablasının en ihtiyacı olduğu anda yanında olacak mıdır?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin konusu ne?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde kirli geçmişini ardında bırakan Yedi Emin tanık koruma programına girerek Ankara'dan İstanbul'a tanık koruma memura olan Songül komiser ile birlikte İstanbul'a gider.  Yedi Emin, coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın peşini bırakmayan geçmişini ve gelecekte yaşağı macera öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmaz adalet duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gererken bir yandan gönlü ile savaş verecek.