Bugün

Ben Bu Cihana Sığmazam 32.yeni bölüm fragmanı Diri diri gömülen Azra'yı kim kurtardı?

Ben Bu Cihana Sığmazam 32. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. BBCS'ın 23 Mayıs Salı akşamı ATV'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

20 Mayıs 2023 - 21:46
TAKİP ETTAKİP ET

Ben Bu Cihana Sığmazam 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu 31. son bölümün nefes kesen final sahne bitimiyle birlikte aranmaya başlandı.  ATV ekranlarında izlenen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni bölümü 23 Mayıs Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Peki BBCS 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Pelin Akil ve Ebru Özkan gibi sevilen oyuncularının yer aldığı dizinin fragmanları bu hafta yayınlanacak mı?

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM YENİ BÖLÜM FRAGRMANI YAYINLANDI MI?:  atv ekranlarının sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. FRAGMANI BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

 

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİ NE ZAMAN SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

“Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisi her salı 20:00'da ATV'de.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU NEDİR?

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİ NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi sezon finali ile de alakalı ortaya atılan iddialar mevcut. Bİrsen Altuntaş'ın haberine göre Ben BU Cihana Sığmazam Haziran ayının 2. haftası sezon finali yapacak.