Magazin

Uzun Süredir Ortalarda Görünmeyen Aslı Enver Nihayet Kendini Gösterdi: Ünlü Oyuncu Güzelliği İle Büyüledi!

Aslı Enver, ekranların en sevilen kadın oyuncularından. Adını ilk olarak Kavak Yelleri dizisi ile duyurmayı başaran ve o zamandan beri birçok farklı yapımda oynayan Aslı Enver, uzun yıllardır ekranlarda yer alıyor. Instagram hesabını oldukça aktif kullanan ve 6 milyon takipçisi için sürekli olarak paylaşımlar yapan Aslı Enver, bir süredir sessizliğe bürünmüştü. Bu süreçte herhangi bir paylaşım yapmayan Aslı Enver, takipçilerini endişelendirmişti. Bu sessizliği bozan ve sosyal medyaya verdiği arayı noktalayan Aslı Enver, nihayet geri döndü. Dönüşünü ilan eden ünlü oyuncu, paylaştığı fotoğrafla görenleri kendine hayran bıraktı.

Hem Aşk Hayatında Hem de İş Hayatında Durgun Bir Dönem Geçiriyor!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Asli Enver (@aslienver)’in paylaştığı bir gönderi

Aslı Enver, bir süredir hem aşk hayatında hem de iş hayatında oldukça sessiz. Murat Boz ile neredeyse 3 yıl ilişki yaşayan Aslı Enver, bu ilişkisinin noktalanması ile hepimizi şaşırtmıştı. Aslı Enver ve Murat Boz çifti, Türk magazin gündeminin en yakıştırılan çiftlerindendi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Asli Enver (@aslienver)’in paylaştığı bir gönderi

Çiftin evlilik haberlerini beklerken ayrılık haberlerini almak, hepimizi şaşırtmıştı. Bu ayrılıktan sonra hem Aslı Enver’in hem de Murat Boz’un isimleri farklı kişilerle anıldı fakat hiçbiri gerçek çıkmadı. Şimdilerde aşk hayatı son derece durgun olan Aslı Enver, kariyerine de bu sürede ara verdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Asli Enver (@aslienver)’in paylaştığı bir gönderi

İstanbullu Gelin dizisiyle reyting rekorları kıran Aslı Enver, bu büyük başarısından sonra birkaç dizide daha yer alsa da İstanbullu Gelin’deki kadar takip edilmedi. Şimdi kendisine gelen yeni projeleri değerlendiren Aslı Enver, bu süreçte kendisine zaman ayırıyor gibi görünüyor.

Güzelliğinden Hiçbir Şey Kaybetmiyor!

Aslı Enver

Paylaştığı bu fotoğrafıyla geri dönüşünü ilan eden Aslı Enver, güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi bir kez daha başardı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu