Magazin

Usta oyuncu Ali Demirel’den kötü haber geldi! Ali Demirel kimdir?

Yılların usta sinema ve tiyatro oyuncusu Ali Demirel uzun süredir gözlerden uzak Marmaris’te yalnız bir hayat yaşıyordu. Pek çok yapımda oyunculuğu ile yer alan ve çok sevilen usta oyuncunun evde yalnız olduğu öğle saatlerinde fenalık geçirdiği belirlendi. Sağlık ekiplerine haber veren usta oyuncu eve gelen sağlıkçılar tarafından ilk muayenesi yapıldıktan sonra hastaneye kaldırıldı.

Hastanede yapılan tetkikler sonucunda zatürre teşhisi konuldu ve hastalığının ilerlediği belirlendi. Aynı zamanda böbrek hastalığı ve şeker hastalığı da bulunan Ali Demirel, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hayatını kaybeden usta oyuncunun yakınlarının ve dostlarının derin bir üzüntü yaşadıkları belirlendi. Henüz usta ismin cenaze detaylarının netleşmediği belirlendi.

Usta Oyuncu Ali Demirel Kimdir?

1944 doğumlu olan Ali Demirel, tiyatro sahnelerinin yanı sıra pek çok sinema filminde de yer almıştır. Akıllarda canlandırmış olduğu polis, bekçi, icra memuru ve garson gibi rollerle canlanmaktadır.

Bir dönem Levent Kırca ile hazırladığı ‘Olacak O Kadar’ isimli komedi programında çeşitli skeçlerde yer almaya devam etti. Uzun zamandır çeşitli hastalıkları nedeniyle projelerden uzak duran usta oyuncunun Marmaris’te tek başına sakin ve gözlerden uzak bir hayat sürdüğü öğrenildi. Evinde rahatsızlanarak ileri derece zatürre hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden usta oyuncunun cenazesinin ne zaman toprağa verileceği ise yakınları tarafından henüz açıklanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu