Magazin

Üremek için Dünya’ya gelen Elon Musk’ın babası Errol Musk, üvey kızından bir çocuğu olduğunu itiraf etti!

Errol Musk'ın büyükannesi Kanada'nın ilk kiropraktörüydü (bazı hastalıkların tedavisinde uzmanlaşmış görevli). Aynı zamanda bir pilot ve denizcidir ve Pretoria'da Elon ve Kimbal'i yetiştirmiştir.

Teknoloji milyarderi Elon Musk’ın babası Errol Musk, 3 yıl önce 35 yaşındaki üvey kızı Jana Bezuidenhout’tan “gizli” ikinci bir çocuğu olduğunu itiraf ederek dünyayı şok etti. 2017’de Errol’un Jana’dan şimdi beş yaşında olan Elliot Rush adında bir bebeği olduğu ortaya çıktı. İtiraf, The Sun’a verdiği röportajda, Musk’ın babasının 2019’da bebeği memnuniyetle karşıladığını söylediği bir röportajda geldi. 76 yaşındaki, Elon Musk’ın ayrı yaşadığı babası olarak biliniyor. Tesla CEO’su, 2017’de Rolling Stone ile yaptığı röportajda babasını tartışmış ve onu “kötü” ve “korkunç bir insan” olarak tanımlamıştı.

Elon Musk
Elon Musk

Errol Musk kimdir?

New York Post’un bir makalesinde, Bay Musk’ın babasının, yüksek güçlü bir mühendis ve mülk geliştiricisi olarak adını duyurduğu Güney Afrika’da ünlü olduğu belirtildi.

Forbes’agöre Errol’un diğer oğlu Kimbal bir milyoner ve kızı Tosca ise bir film yapımcısı. Ayrıca Errol’un büyükannesinin Kanada’nın ilk kiropraktörü olduğunu bildirdi. Aynı zamanda bir pilot ve denizcidir ve Pretoria’da Elon ve Kimbal’i yetiştirmiştir.

1970 yılında model Maye Haldeman Musk ile evlendi ve çiftin üç çocuğu oldu: Elon, Kimbal ve Tosca. Errol, 1972’de Pretoria Kent Konseyi’ne seçildi ve apartheid’e şiddetle karşı çıktı.

Errol ve Maye, 1979’da boşandı ve o zamanlar 8 yaşında olan Elon, babasının yanında kalmaya karar verdi. Elon Musk daha sonra bir röportajda babasının çok yüksek bir IQ’ya sahip olduğunu ve “mühendislikte mükemmel” olduğunu söyledi.

Rolling Stone’agöre , Errol Musk’ın birkaç önce Johannesburg’daki evine giren üç silahlı davetsiz misafiri vurup öldürdüğü iddia ediliyor. Ancak daha sonra dergiye hiçbir suçtan mahkum edilmediğini söyledi.

Jana Bezuidenhout, Errol Musk’ın 1979’da Elon’un annesi Maye Haldeman Musk ile boşandıktan sonra evlendiği ikinci eşi Heide Bezuidenhout’un kızı.

Errol Musk ve Bayan Bezuidenhout ayrıca 2017 doğumlu Elliot Rush adında beş yaşında bir erkek çocuğu paylaşıyor. Şu anda Elon Musk dahil toplam yedi çocuğu var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu