Gündem

Ünlüler Arasındaki Seferberlik Devam Ediyor! Aslı Enver Ezgi Mola’nın Yardım Çığlığına Destek Verdi: Bekleyiş Sürüyor!

Ne yazık ki ülkece oldukça zorlu zamanlardan geçiyoruz. Başımıza gelen felaketlerin ardı arkası kesilmiyor. Türkiye orman yangını haberleriyle kasıp kavrulurken bir yandan da kadına şiddet ve kadın cinayeti haberleri ile sarsılıyoruz. Ülkece hangisine üzüleceğimizi şaşırmış durumdayız. Hal böyle olunca ünlü camiasından saat başı başka bir haber gelmeye devam ediyor. Ezgi Mola’nın duyurduğu bu haberi öğrendiğinizde duygularınıza hakim olamayacaksınız.

Hepsine Yetişmeye Çalışıyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ezgi mola (@ezomola)’in paylaştığı bir gönderi

Ezgi Mola gerçekten hem yaptıklarıyla hem de oyunculuyla tüm ülkenin beğenisini kazanmış bir isim. Ünlü oyuncu, yoğun çalışma temposuna devam ederken bir yandan da ses çıkaramayanların sesi olmaya devam ediyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ezgi mola (@ezomola)’in paylaştığı bir gönderi

Ezgi Mola’nın doğa sevgisini bilmeyenimiz yoktur. Ülkemizdeki ormanlar böylesine yok olurken sessiz kalmayan güzel oyuncu, yangından etkilenen insanlara ve hayvanlara yardım edebilmek için büyük bir mücadele veriyor. Ünlü oyuncu, sayısız yardım kampanyasına katılıyor ve Instagram hesabından saat başı duyuru yapıyor. Hepimiz onun bu mücadelesini tebrik ediyoruz fakat ne yazık ki ülkemizdeki acı durum orman yangınıyla sınırlı kalmıyor. Ezgi Mola’nın duyurduğu yeni bir kayıp haberiyle hepimiz için korku dolu bekleyiş bir kez daha başladı diyebiliriz.

Bitmiyor

aslı enver

Ne yazık ki ülkemizdeki kadına şiddet ve kadın cinayeti haberleri bir türlü son bulmuyor. Neredeyse her gün farklı bir haber duyuyoruz ve yüreğimiz yanıyor. Bugün de yeni bir kayıp haberiyle karşı karşıyayız. Merve Kırımlı adlı genç kadından ne yazık ki 3 gündür ses yok ve bekleyiş sürüyor. Ezgi Mola, bu haberi duyurmak için büyük bir çaba gösteriyor. Ezgi Mola böylesine çabalarken arkadaşları ve diğer ünlüler de onu yalnız bırakmıyor. Ezgi Mola’ya destek olan ünlülerden biri de Aslı Enver oldu. Umuyoruz ki güzel haberi bir an önce duyabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu