Dizi Haberleri

Ünlü YouTuber, Menajerimi Ara Dizisine Konuk Oluyor

Enes Batur’un eski sevgilisi olarak da bilinen ünlü YouTuber Başak Karahan, yeni bölümde Menajerimi Ara dizisine konuk oluyor. Dizinin 24. bölümde ekranlara gelecek genç içerik üreticisi, Pazar akşamı saat 20:00’da Star TV ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. İşte detaylar…

YouTube’ta 2 milyondan fazla aboneye sahip olan ünlü içerik üreticisi Başak Karahan, Menajerimi Ara 24. bölüm fragmanında göründü! Dizinin yeni bölümüne konuk olduğu anlaşılan influencer, yine kendini canlandıracağı birkaç sahne ile dizide yer alacak. Daha önce popüler sosyal medya fenomeni Kafalar Karışık ve Enes Batur: Hayal Mi Gerçek Mi? filmlerinde yine kendi adıyla rol oynamış, hayranları tarafından çok sevilmişti. Karahan’dan yine benzer bir performans göreceğiz.

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin paylaştığı Menajerimi Ara dizisi 24. bölümü ile Pazar akşamı saat 20:00’da Star TV ekranlarında olacak. Dizide Başak Karahan’ın dışında ünlü oyuncu Aslı Tandoğan ile de karşılaşacağız.

Başak Karahan Kimdir?

1998 yılında Antalya’da doğan Başak Karahan, üniversitede Radyo Televizyon ve Sinema bölümü okumuştur. Geçtiğimiz yıllarda Enes Batur Sungurtekin ile bir ilişki yaşayan Karahan’ın şu anda YouTube’ta 2 milyonun üzerinde abonesi bulunmaktadır. Kısa rollerde de olsa iki tane sinema filmi olan içerik üreticisi halen daha YouTube platformunda içerikler paylaşmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu