Magazin

Ünlü şarkıcı Reynmen’e 4 milyon TL’lik icra şoku!

Çektiği YouTube videoları ile tanınan Reynmen son yıllarda yaptığı müzikler ile adından sıkça söz ettiriyor. 26 yaşındaki şarkıcı ve internet fenomeni oldukça geniş bir hayran kitlesine hitap ediyor. Dijital platformlarda dinlenme rekorları kıran Derdim Olsun, Ela, Aykız gibi parçalara sahip müzisyen bugün flaş bir olay ile gündeme düştü!

Sosyal medya platformlarında Reynmen adı ile anılan Yusuf Aktaş, 2019 yılında yaşadığı bir olay yüzünden zor bir gün geçiriyor. Ortaya çıkan bilgilere göre bugün başarılı fenomen için icra takibi başlatıldı. İşte detaylar…

Avukatlar Yusuf Aktaş’a (Reynmen) 7 gün süre verdi

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Reynmen, 2019 yılında Riba Events adlı organizasyon firmasının sahibi Rıza Cerit tarafından dava edildi. 500 bin Euro karşılığında 10 konserlik turne için anlaşan ikili, pandemi nedeniyle konserler gerçekleşmeyince soluğu mahkemede aldı. Şirket, turneyi gerçekleştiremeyen Yusuf Aktaş’ın kendisine peşin olarak ödenen parayı geri teslim etmediğini paylaştı.

Reynmen

Üç yıldır devam eden davadan flaş bir gelişme ortaya çıktı! Mahkeme, ödenen 200 bin Euro’nun yıllık dövize uygulanan en yüksek faizi ile Rıza Cerit’e geri ödenmesine karar verdi. Organizasyon firmasının sahibi, avukatı aracılığıyla Aktaş’a 3 milyon 894 bin 378 TL’lik icra takibi başlattı. Reynmen’in tebligat eline ulaştıktan 7 gün içerisinde ödeme yapması gerektiği; aksi takdirde bu tutarın daha fazla artacağı aktarıldı.

Ünlü şarkıcı ve fenomen Reynmen şimdilik konuya ilişkin herhangi bir açıklamada bulunmadı. Söz konusu parayı ödeyip ödemeyeceği ise belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu