Magazin

Ünlü Şarkıcı Murat Dalkılıç Instagram’dan Takipçisine Verdiği Ayarla Ortalığı Ayağa Kaldırdı: “Kimseyle Savaş…”

Türkiye’nin sevilen şarkıcılarından Murat Dalkılıç son dönemlerde eski popülerliğini yitirmiş olsa da; kendisini seven kemik fanlarıyla konserler vermeye devam ediyor. Son olarak Hande Erçel’in yakın arkadaşı Sitare Akbaş ile aşk yaşamaya başlayan Murat Dalkılıç, kendisine Sitare Akbaş’ı soran bir muhabire yapmadığını bırakmamıştı ancak bu olaydan birkaç gün sonra görüntülenen ikili bu defa aşklarını inkar edememişti.

Bir dönem Merve Boluğur ile yaptığı evlilik nedeniyle çok konuşulan Murat Dalkılıç, Merve Boluğur’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra güzel oyuncu Hande Erçel’le 3 yıl güzel bir birliktelik yaşamıştı. O ilişkinin bitmesinin ardından ise Murat Dalkılıç kabuğuna çekilmiş ve uzun süre adı kimseyle anılmamıştı. Son olarak Hande Erçel’in arkadaşı Sitare Akbaş ile görüntülenen Murat Dalkılıç, bugün kendisine Instagram üzerinden “yenilmiş popçu” diyen bir takipçisine verdiği ayarla sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Takipçisine Ayar Verdi!

Kuşadası konserinden bir kare paylaşan Murat Dalkılıç’ın gönderisinin altına şu yorum geldi; “İyi şarkı çıkaramayan, sönmüş, Tiktok ve Youtube ünlülerine yenilmiş bir eski popçu durumu var ortada. Sadece siz değil, buna Kenan Doğulu’lar, Murat Boz’lar, Mustafa Sandal’lar da dahil.. Keşke eskisi gibi hit çıkarabilseniz Murat Bey ama olmayınca olmuyor..”

Murat Dalkılıç ise bu takipçisine yanıt vermekten geri durmadı; “Valla Yaman kardeşim biz kimseyle savaşmıyoruz öncelikle. O fenomen dediğin arkadaşlar da büyük bir motivasyonla işlerini yapıyolar ve başarıyolar. Onların emeklerini ve zekasını göz ardı etmesek mi artık? Bakın hepimize yeni bir dünya öğretti o insanlar. Bizim zamanında ve hala yaptığımız gibi üretiyolar hem de çok seri bir şekilde 🙂 Senin ilginin başka bir yere kayması, bu saydığın, memlekete ve sektöre bunca yıl hizmet etmiş, binlerce konser verip neşe dağıtmış, elinden geldiğince yardım etmiş, birilerinin önünü açmış sanatçıların yapamadığının bir göstergesi olamaz sanki. Ama yine de sen bilirsin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu