Magazin

Ünlü Komedyen Şahan Gökbakar Instagram’da Aşı Karşıtlarına Demediğini Bırakmadı: O Kişileri Anında “Block”luyor!

Instagram’ın sevilen simalarından Şahan Gökbakar, geçtiğimiz haftalarda Antalya Manavgat’ta başlayan orman yangınlarında yaptığı canlı yayınlarla hem magazin hem de ülke gündemine oturmayı başarmıştı. Tüm bu yaşananların ardından Koronavirüs aşısı karşıtları hakkında söylediği sözlerle karşımıza çıkan Şahan Gökbakar, önceki günlerde Fatih Erbakan’ın sözleri üzerine komedyen kimliğini ortaya koymuştu. Bugün ise Instagram hesabından açık açık, Koronavirüs aşısı karşıtlığı yapan herkesi ünlü ünsüz bakmadan blocklayacağını ifade etti.

Ti’ye Almıştı!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Koronavirüs aşısı hakkında şu sözleri söylemişti; “Aşı olmadım. Olmayı da düşünmüyorum. mRNA demek insanın hücre çekirdeğine girmek demektir. O insanların yarı insan yarı maymun çocuklar doğurmasına sebep olabilirsiniz. 3 kulaklı 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir.” Fatih Erbakan’ın bu sözlerinin ardından ise Şahan Gökbakar, fotoşop ile kendisine 3 göz ve 5 kulak yaparak Fatih Erbakan’ın sözlerini ti’ye aldı.

“Bu sabah baş ağrısı, ışığa-sese aşırı duyarlılık ve ishal şikayetleriyle uyandım. Bakın ne haldeyim!! Sorumlusu kim bunun??? Tabiki, Küresel Güçler… Hücre çekirdeğime etki edip beni bu hale getirdiniz de; elinize ne geçti? Büyük oyun, büyük oyun dediğiniz bu muydu??? Çipleseydiniz daha iyiydi… Allah sizi bildiği gibi yapsın Bill Gates ve küresel arkadaşları…
Not: göbeğimden aşağısı, vücudumun alt yarısı goril şeklinde şu an! Uygun olmaz diye onu çekip paylaşmıyorum..”

Şahan Gökbakar’dan Açık Çağrı!

Daha sonrasında da iki kafalı bir fotoğrafını paylaşan Şahan Gökbakar, Instagram’dan Fatih Erbakan’ı ti’ye almaya devam etti. Bugün ise Instagram storylerde şu sözleri söyleyerek aşı karşıtlarını engelleyeceğini ifade etti; “Değerli dostlar, Sayfama gelip, aşı ve bilim karşıtı konuşma, safsata, komplo teorisi, beddua, hakaret, gerçek dışı bilgi, belgesiz ve kaynaksız yalan bilgi, kulaktan dolma uydurmasyon bilgi, küfür ve dedikodu içeren yorum yazan, dezenformasyon yapan, ünlü veya ünsüz her kim olursa olsun benden blok yer haberiniz olsun. Bu konu bütün bir ülkenin geleceğini etkilediği için benim sayfamda bu konu özelinde demokratik bir ortam yoktur bilginize.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu