TV Programları

Ünlü Komedyen Jim Carrey, SNL’deki Joe Biden Rolünden İstifa Etti!

Televizyon tarihinin en uzun süredir yayınlanan skeç gösterisi Saturday Night Live, Jim Carrey ile vedasını gerçekleştirdi. Truman Show, Salak ile Avanak, Grinç, Hayvan Dedektifi, Aman Tanrım ve daha bir dolu efsane komedi filmi için üstün performansını ortaya koymuş sanatçı Carrey’nin uzun bir süredir gerçekleştirdiği Joe Biden taklidi artık sona erdi.

Her yayınlandığı bölüm reyting listelerinde en tepelerde bulunan SNL şovu tam 46 sezondur hız kesmeden yoluna devam ederken, bugün öğrenilen ayrılık haberi üzüntü yarattı. COVID-19 salgınına rağmen çekimleri ara vermeksizin süren Saturday Night Live, tarihinin en önemli izlenme oranlarına ulaşmışken kadronun olmazsa olmaz isimlerinden biri olan Jim Carrey, Twitter’dan atmış olduğu son tweet aracılığıyla programdan istifa ettiğini duyurdu.

Gündelik skeç videolarının dışında siyasi içerikleri ile asıl fenomen olmayı başaran Saturday Night Live, son derece hicivli metinleri ile güncel siyaset haberlerini esprili bir biçimde kameralara yansıtıyor. Gösteride Donald Trump rolü Alec Baldwin tarafından canlandırılırken Hilary Clinton rolünde Kate McKinnon, Barrack Obama‘yı ise Jay Pharoah canlandırıyor.

Son ABD seçimleri kapsamında Donald Trump’ı geride bırakarak Başkan seçilen Joe Biden, henüz 4 yıllık mesaisine başlamadı. Bir süredir Biden’ı oynayan usta komedyen Jim Carrey, en az dört sene daha devam etmesi muhtemel olan rolünden ise tuhaf bir şekilde ayrılmayı tercih etti. Carrey’nin yapmış olduğu açıklamada Biden’ı daha genç bir sürpriz oyuncuya devredeceği cümlesi kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu