Sinema

Ünlü Aktör Russell Crowe, Thor: Love and Thunder Filminde Zeus Oluyor

Russell Crowe, Marvel Sinematik Evreni'nin yeni filmi Thor ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ünlü Hollywood yıldızı Russell Crowe, bir podcast programında Marvel’in gelecek filmi Thor: Love and Thunder adlı yapımda Zeus karakterini canlandıracağını ilk kez açıkladı. Marvel filmindeki karakteri konusunda bilgiler veren Crowe; “Şimdi bisikletime binip Disney-Fox stüdyolarına gideceğim ve yaklaşık 9:15 gibi 4. Thor filminde Zeus olacağım.” ifadelerini kullanarak filmdeki rolü hakkında en net bilgiyi vermiş oldu.

Geçtiğimiz ay Deadline tarafından duyurulan haberde Russell Crowe’un Thor ekibinde yer alacağı belirtilmiş ancak bu rolün eğlenceli ancak küçük bir rol olduğuna vurgu yapılmıştı.

Thor: Love and Thunder Filminde Zeus Karakteri!

Bilindiği üzere Marvel’in çizgi romanlarında Zeus, aslında İskandinav mitolojisinden alınan Thor’un Asgardlılarına benzeyen Yunan mitolojisinde Olimposlular kralı olarak biliniyor. Mitolojiye göre Zeus, Thor’a karşı savaştığı dillendiriliyor. Haliyle eğer filmde Thor ile Zeus savaşı görebilirsek oldukça heyecanlı sahnelerin olacağını şimdiden düşünebiliriz.

Thor Love and Thunder

Thor: Love and Thunder filminin yönetmen koltuğunda Taika Waititi oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Natalie Portman, Chris Hemsworth ve Christian Bale gibi önemli isimler yer alırken Russell Crowe’un rolü de yemek ardında gelen tatlı gibi olacak.

Thor: Love and Thunder filminin 6 Mayıs 2022 tarihinde bir aksilik yaşanmasa vizyona girmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu