Dizi Haberleri

Üç Kuruş Dizisinin Yeni Oyuncusu Belli Oldu! Uraz Kaygılaroğlu Başrolde Yer Alacak!

Üç Kuruş dizisine katılan oyuncular nefes kesti. Uraz Kaygılaroğlu dizide oynayacak. Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosunda kimler ve dizi ne zaman başlayacak?

Üç Kuruş dizisi, Çukur ve İçerde gibi yapımların alternatifi olarak karşımıza çıkacak. Konusuyla dikkatleri üzerine çeken dizi aynı zamanda oyuncu transferleriyle de adından söz ettiriyor. Çünkü kimse bu kadar başarılı bir oyuncu kadrosu beklemiyordu. Geçtiğimiz sezon adından söz ettiren isimlerin bu sefer aynı çatı altında bulunması oldukça şaşırtıcı. Peki Üç Kuruş dizisinin başrolünde hangi oyuncular oynuyor?

Üç Kuruş Dizisi Oyuncuları

Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni katıldığı Üç Kuruş dizisinde Taner Ölmez ve Aras Bulut İynemli de  oynayacak. Üç ismin gerçekten de başarılı oyuncu geçmişine sahip olması herkesi sevindirdi. Mucize Doktor, Sefirin Kızı ve Çukur dizilerinde oynamış olan oyuncular, adlarından sıklıkla söz ettiriyordu. Şimdi ise aynı dizide başrol oynayacaklar. Üç ismin yeteneğine fazlasıyla güveniliyor. Yer aldıkları projelerde kendilerini çoktan kanıtladılar. Üç Kuruş dizisi ne zaman başlayacak?

Üç Kuruş Yayın Tarihi

Üç Kuruş dizisinin Eylül ayında Pazartesi günü ekrana geleceği açıklandı. Her Pazartesi sevilen diziyi izleyebileceğiz. Ancak dizinin yayın tarihi hakkında net bir bilgi elde edilmedi. Açıklandığı vakit sizlerle müjdeli haberi paylaşacağız. Muhtemelen Eylül ayının ortalarında başlayacaktır. Diziyle ilgili sorulması gereken pek çok soru var ve yakın zamanda tüm sorular yanıt bulacaktır. Show TV’de yayınlanacak diziyle ilgili çalışmalar sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu