TV Programları

Uberkuloz Youtuber Berk Keklik ‘Duraktan Durağa’ programıyla Gain’de

Ünlü Youtuber Berk Keklik: Kısa film, dizi, program platformu olan Gain‘de yeni bir porjeye imza atarak metro durağına benzetilen özel tasarımlı bir stüdyoda uzman konukları ağırlayarak keyifli bir program için kolları sıvadı. Duraktan Durağa kısa programı sunucusu Berk Keklik, sohbet tarzına mekanları da dahil ederek ilginç ve güzel bir projeye imza atmış oldu.

Duraktan Durağa programı yeni bölümleriyle artık Gain ekranlarında sizlerle buluşacak. Keyifli ve uzman konuklar ağırlayıp ilginç bilgilerle gülmeye doyamayacağınız bir program hazırlayan ünlü Youtuber Berk Kekliğin Gain platformundaki yeni programlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Duraktan Durağa kısa sohbet programının ilk bölüm konuğu Kubilay Aka oldu.

Berk Keklik Duraktan Durağa programı konusu nedir?

Berk Keklik yabancı olmadığı metro duraklarına geri döndü diyebiliriz. Daha önce de metro istasyonlarına inerek kısa yarışma programları düzenlemiş ve bu O’nun ünlenmesine vesile olmuştu. Berk Keklik yeni kısa sohbet programıyla (Duraktan Durağa) konuk ettiği kişilere herkes tarafından merak edilen soruların cevaplarını sormanın yanında ülke gündemine dair de cevap bekleyen sorular yöneltiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu